Oferta pracy

Frontend Developer - Empik Foto

Empik S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Empik S.A.

Marszałkowska 104/122

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • RWD

Mile widziane

  • React.js

System operacyjny

O projekcie

Dołączysz do zespołu Scrumowego, który na co dzień rozwija unikalne systemy w ramach rozwoju jednego z największych serwisów oferujących usługi fotograficzne w Polsce! Będziesz mieć okazję pracować z doświadczonym zespołem, uczestniczyć w szkoleniach i budować swoje kompetencje w ciekawych projektach w ramach rozwoju marki EmpikFoto.

Jeśli jesteś osobą otwartą na naukę i rozwój, posiadasz umiejętności analitycznego myślenia, a w pracy cenisz atmosferę i zgrany zespół, to czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji w oparciu o HTML5/CSS3/JS,

  • Dbanie o jakość tworzonych rozwiązań,

  • Współpraca z zespołem (grafikami i programistami PHP, Javascript), współdecydowanie o użytych technologiach i dalszych kierunkach rozwoju

  • Praca w sprintach, udział w refinementach, demo, retrospekcjach.

Nasze wymagania

  • Co najmniej rocznego doświadczenia na stanowisku Frontend Developera w komercyjnych projektach,

  • Zaawansowanej znajomości HTML5 i CSS3,

  • Znajomości JavaScript (>=ES5),

  • Znajomości zagadnień związanych z Responsive Web Design,

  • Znajomości systemu kontroli wersji Git,

  • Znajomości LESS/SASS,

  • Otwartości oraz umiejętności pracy w zespole.

  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum,

  • Znajomość React, Angular lub Vue,

  • Doświadczenie z testami kodu oraz Code Review,

  • Znajomość wzorców projektowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

Empik S.A.

Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość 90 milionów Klientów.

Przewiń do profilu firmy