Oferta pracy

Frontend Developer

CarrierO firmie

Carrier

Jana Heweliusza 18

Gdańsk

W Centrum Technologii w Gdańsku realizujemy projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa, kontroli dostępu i automatyki budynkowej.

Nasz zespół to ponad 240 inżynierów; którzy zarówno projektują elektronikę PCB, jak i rozwijają oprogramowanie.

Obecnie poszukujemy Frontend Developera, który dołączy do zespołu  jednej z naszych marek: Marioff www.marioff.fi.

Marioff tworzy innowacyjny system ochrony przeciwpożarowej mgły wodnej HI-FOG®.

13-to osobowy gdański zespół składa się z Inżynierów Elektroników, Mechaników, Inżynierów Oprogramowania (Firmware/Software) oraz Testera. Zespół ściśle współpracuje z centralnym zespołem w Finlandii. Rozwijane przez nas systemy  poprawiają bezpieczeństwo w budynkach (drapacze chmur, muzea, hotele) przemyśle, flocie morskiej i platformach wiertniczych  na całym świecie.

Twoje obowiązki będą obejmować:

  • Opracowanie nowych funkcji w aplikacji napisanej w JavaScript używanej przez naszych klientów do konfiguracji zamówionego przez nich produktu- serca systemu przeciwpożarowego- jednostki pompowej
  • Uczestnictwo w procesie projektowania, rozwoju, wdrażania i utrzymania funkcjonalności aplikacji.
  • Samodzielne kształtowanie aplikacji

Koniecznie wyślij nam CV jeśli możesz pochwalić się:

  • Doświadczeniem w programowaniu JavaScript (około dwa lata)
  • Znajomością .NET lub node.js
  • Komunikatywnym angielskim
  • Mile widziana jest znajomość technologii chmurowych.

Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

  • Możliwość opatentowania własnego rozwiązania (bonus finansowy)
  • Najlepsze praktyki prowadzenia projektów i programowania
  • 100% dofinansowanie studiów
  • Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
  • Lekcje języka angielskiego
Elastyczny oraz zdalny czas pracy (w zależności od Twoich potrzeb)
Biuro w samym centrum Gdańska (5 minut od Dworca Głównego)
Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
Kartę Multisport
Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266 zł
Plan emerytalny
Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
Bony świąteczne
Spotkania integracyjne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy