Oferta pracy

Wakacje.plO firmie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • RWD

  • JavaScript

  • React.js

  • Redux

  • MobX

  • Git

Mile widziane

  • TypeScript

  • Node.js

  • webpack

  • Babel

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Szukamy Frontend Developera z komercyjnym doświadczeniem w tworzeniu aplikacji desktopowych oraz mobilnych cechującego się zapałem i chęcią do dalszego rozwoju.

Nasze wymagania

  • Znajomości HTML5, CSS, RWD, JavaScript ES6 i wyżej

  • Znajomości biblioteki React.js’

  • Praktycznej wiedzy na temat systemów zarządzania danymi (MobX, Redux)

  • Logicznego i kreatywnego myślenia

  • Znajomości zasad projektowania obiektowego

  • Znajomości zasad projektowania REST API

  • Znajomości GIT

  • Podstawowej umiejętności poruszania się w konsoli Linux

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym zrozumieć dokumentację techniczną.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

To oferujemy

  • Pracę w jednym z najbardziej prestiżowych budynków na terenie Trójmiasta - NEON przy al. Grunwaldzkiej

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Elastyczne godziny pracy (nasze core-hours to 10-15)

  • Nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy

  • Dajemy dużą możliwość rozwoju nie tylko przez wyjazdy na konferencje, ale też możliwość podejmowania decyzji o użytych technologiach, czy metodach rozwiązania problemów

  • Organizujemy szkolenia wewnętrzne, na których opowiadamy o naszych sukcesach czy porażkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • nie stosujemy systemów do monitorowania czasu pracy

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Na co dzień spełniamy wakacyjne marzenia setek tysięcy naszych Klientów. Z pasją i #ENERGIĄ zachęcamy ich do poznawania nowych zakątków świata, dzieląc się naszą miłością do podróżowania. Codziennie stawiamy przed sobą nowe cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI - szukamy rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy też z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy