Oferta pracy

Frontend Developer

ASTEK PolskaO firmie

1 0401 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • .NET

  • CSS

  • Gulp

  • Redux

  • React Native

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Angażacja w cykl życia projektu internetowego / mobilnego od prototypowania, poprzez definicję i projekt, po kompilację, integrację, kontrolę jakości i dostawę

  • Budowanie i rozwijanie platformy zaangażowania klientów, handel elektroniczny i ekosystem API

  • Optymalizacja aplikacji pod kątem maksymalnej szybkości i skalowalności na całym świecie

  • Bycie na bieżąco z pojawiającymi się technologiami internetowymi i stosowanie nowych technologii w przyszłych rozwiązaniach

Nasze wymagania

  • Licencjat lub magister w dziedzinie inżynierii oprogramowania, lub podobne

  • 2+ letnie doświadczenie zawodowe

  • Solidna znajomość technologii front-end i ich ekosystemów

  • HTML5, CSS3 i JavaScript ECMAScript

  • Znajomość standardów internetowych, takich jak HTTP / 2

  • Znajomość frameworków : React / Redux lub Angular

  • Znajomość platform przetwarzania wstępnego CSS po stronie serwera, takich jak LESS i SASS

  • Doświadczenie w zakresie popularnych narzędzi, takich jak Gulp / WebPack, npm, git i JSLint

  • Biegła znajomość problemów ze zgodnością między przeglądarkami i sposoby ich obejścia

  • Doświadczenie z Microsoft Azure, Google Analytics, automatycznym interfejsem użytkownika będzie dużym plusem

Mile widziane

  • Agile metodologia rozwoju, taka jak Scrum

  • TypeScript

  • .NET

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich

  • długoterminowe i interesujące projekty

  • pracę z nowymi technologiami

  • elastyczne formy współpracy

  • zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport)