Oferta pracy

Frontend Developer

CarrierO firmie

  • Jana Heweliusza 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Carrier

Jana Heweliusza 18

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • React.js

  • Redux

  • HTML

  • CSS

  • Git

Mile widziane

  • Node.js

O projekcie

Obecnie poszukujemy Frontend Developera, który dołączy do zespołu jednej z naszych marek: https://www.lenel.com/. Lenel tworzy innowacyjne systemy kontroli dostępu oraz monitoringu video. Projekt, który realizujemy skupia się na dostarczeniu chmurowego rozwiązania do przesyłu video poprzez sieć internet. Wykorzystujemy do tego technologię WebRTC. Jeśli jesteś zainteresowany poznawaniem nowych, ciekawych technologii, chcesz rozwijać swoje umiejętności, dołącz do nas.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych systemów opartych o technologie chmurowe. Nieobce powinny też być dla Ciebie zagadnienia związane z mikroserwisami.

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i wydajność tworzonych aplikacji oraz wsparcia dla przeglądarek w urządzeniach stacjonarnych i mobilnych.

  • Tworzenie optymalnego i łatwego w utrzymaniu kodu.

Nasze wymagania

  • Znajomość Javascript

  • Znajomość wiodących bibliotek i frameworków React, Redux

  • Znajomość HTML i CSS

  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

  • Rozumienia zagadnień związanych z UX i UI

  • Znajomości języka angielskiego

  • Otwartości na innych członków zespołu i dobrej współpracy

  • Chęci dzielenia się wiedzą i jej ciągłego zdobywania

  • pozytywnego nastawienia

  • umiejętności rozwiązywania problemów

  • Znajomość Node.js

To oferujemy

  • Możliwość opatentowania własnego rozwiązania (bonus finansowy)

  • Najlepsze praktyki prowadzenia projektów i programowania

  • Biuro w samym centrum Gdańska (5 minut od Dworca Głównego)

  • 100% dofinansowanie studiów

  • Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line

  • Lekcje języka angielskiego

  • Elastyczny oraz zdalny czas pracy (w zależności od Twoich potrzeb)

  • Work-life balance

  • Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266zl

  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • bony żywieniowe

  • bony świąteczne