Logo Pracuj.pl

  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

PGS Software S.A.

Jana z Kolna 11

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • React/Vue.js

Mile widziane

  • TypeScript

  • React Native

  • Node.js

  • webpack

  • Sass/Less

  • Jasmine

  • Karma

  • Cypress

  • Jest

  • Design Systems

  • PWA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie programów i aplikacji przy użyciu języka JavaScript oraz TypeScript
  • Wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu (debugowanie)
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Testowanie wytworzonego kodu
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych
  • Code review pracy innych programistów

Nasze wymagania

  • Masz minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych
  • Programowanie w języku JavaScript jest dla Ciebie codziennością (a doświadczenie w TypeScripcie dodatkowym atutem)
  • Masz minimum rok doświadczenia z Reactem/Vue.js
  • Dobrze znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe
  • Potrafisz samodzielnie tworzyć czytelny, testowalny kod zgodnie ze standardami
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (min. B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum
  • kanban

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możesz liczyć na wsparcie i współpracę! W gronie blisko 160 frontendowców – dzielimy się wiedzą, śledzimy trendy, wspólnie dochodzimy do rozwiązań
  • Stawiasz na rozwój? Tworzymy Gildię Frontend — dzięki niej dbamy o rozwój ludzi oraz jakość projektów
  • Chcesz pracować w najnowszych technologiach? Prowadzimy radar technologiczny, dzięki któremu nasze projekty są na bieżąco z nowinkami
  • Myślisz o nauce nowego frameworka/technologii? W tym celu powstał PGS Upskill! Jak działa program? To proste. Przydzielamy Ci doświadczonego Mentora, od którego uczysz się nowych umiejętności
  • Rocznie otrzymujesz do 6800 PLN w ramach budżetu rozwojowego
  • Zależy nam na budowaniu i wzmacnianiu społeczności frontendowej. Organizujemy i współorganizujemy Angular Wrocław, Angular Week, React Days i inne wydarzenia
  • Lubisz pracować w dużym zespole? Niektóre projekty składają się nawet z kilkunastu Frontend Developerów. Nie zamykamy się jednak na mniejszych klientów. Jesteśmy partnerem technologicznym dla kilku startupów
  • Szybki proces rekrutacji – tylko 1 rozmowa techniczna
  • Umowa na czas nieokreślony od początku współpracy
  • Działamy od 2005 roku. Zobacz #HowITstarted

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • pakiet relokacyjny
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne

3

Decyzja

Jako Frontend Developer w PGS:

  • Będziesz miał/-a okazję pracować m.in. przy dużych projektach, które wymagają dobrze zaprojektowanej architektury i ułożonych procesów
  • W powyższych rozwiązaniach staramy się implementować np. architekturę Micro Frontends jednocześnie szerząc kulturę FrontendOps
  • Poznasz, czym są Design Systemy i jak implementujemy je u naszych klientów
  • Będziesz miał/-a możliwość rozwoju na ścieżce liderskiej lub eksperckiej, również w kierunku Frontend Architecta
  • Będziesz miał/-a okazje pracować ze znanymi markami z różnych branż m.in. YELL, Schmitz Cargobull, Axel Springer, MSI
  • Wykorzystasz język angielski w kontaktach z klientami z całego świata
  • Nad Twoim rozwojem będzie czuwał Twój Team Leader

Frontend Developer, Jana z Kolna 11, Gdańsk