Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy częścią United Technologies Corporation, do której należą także takie marki jak Otis, Pratt & Whitney czy Carrier. UTC Fire & Security dostarcza rozwiązań w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz systemów bezpieczeństwa dla ponad miliona klientów na całym świecie. Po więcej informacji zapraszamy na https://firesecurityproducts.com/en/home

    W Centrum R&D w Gdańsku realizujemy projekty z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa i automatyki budynkowej.

    Nasi inżynierowie na co dzień łączą kreatywność i pasję do technologii, tworząc rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa ludzi zarówno w domu jak i w pracy.

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Będziesz rozwijał topowy produkt, jakim jest OnGuard www.lenel.com/products/onguard firmy Lenel, będący platformą zarządzania bezpieczeństwem integrującą: kontrolę dostępu, monitoring video, systemy antywłamaniowe i przeciwpożarowe.

    Dołącz do interdyscyplinarnego, SCRUMowego zespołu i pomóż nam rozwijać produkt najwyższej jakości, z których korzystają organizacje na całym świecie, w tym firmy z listy Fortune 100, uniwersytety, instytucje finansowe i rządowe.

    Twoje obowiązki będą obejmować:

    • Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących aplikacji webowych używanych do zapewniania bezpieczeństwa obiektów na rynku enterprise
    • Zapewnienie bezpieczeństwa i wydajności tworzonych aplikacji oraz wsparcia dla przeglądarek w urządzeniach stacjonarnych i mobilnych (RWD)
    • Bliską współpracę z kierownikami projektu oraz innymi członkami międzynarodowego zespołu Scrumowego

    Nasze oczekiwania:

    • Praktyczna znajomość JavaScript poparta min. 2-letnim doświadczeniem
    • Znajomość bibliotek ReactJS oraz Redux
    • Znajomość HTML i CSS na poziomie zaawansowanym
    • Znajomość technologii Node.js oraz systemu kontroli wersji Git
    • Zaplecze techniczne poparte wiedzą z zakresu komunikacji sieciowej i używanych protokołów
    • Umiejętność tworzenia responsywnych aplikacji internetowych
    • Rozumienie zagadnień związanych z UI oraz UX
    • Dobra znajomość języka angielskiego (nie tylko w celu czytania dokumentacji)

    Mile widziane:

    • Znajomość TypeScript oraz jQuery
    • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w ramach metodyki Scrum

    Żeby dobrze Ci się pracowało zadbamy o:

    Świetną atmosferę w zgranym zespole
    Work-life balance
    Prywatną opiekę medyczną w LUX MED
    Kartę Multisport
    Kartę Lunchową doładowywaną miesięcznie o 266 zł
    Szkolenia i kursy techniczne
    Stały dostęp do profesjonalnych kursów on-line
    Lekcje języka angielskiego
    100% dofinansowanie studiów
    Ubezpieczenie na życie z planem emerytalnym
    Elastyczny czas pracy
    (w zależności od Twoich potrzeb)
    Ligę Mistrzów w Piłkarzyki
    Uczestnictwo w międzynarodowych projektach związanych z monitoringiem i bezpieczeństwem
    Porcje witamin
    Bony świąteczne
    i bilety do kina
    Eventy integracyjne
    np. wyjście na Open’er Festival czy kurs kitesurfingu