Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

Clicktrans

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Clicktrans

aleja Grunwaldzka 303

Oliwa

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • HTTP

  • RESTful web services

Mile widziane

  • Vue.js

O projekcie

Clicktrans to jeden z największych marketplaców transportowych w Europie, z którego korzysta kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie. Clicktrans ma dedykowane wersje w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Włoszech. Clicktrans to serwis webowy i aplikacja mobilna.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie serwisu Clicktrans jednego z największych marketplaców transportowych w Europie, z którego korzysta kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie. Będziesz pracował na corze oraz mikroserwisach dla wersji webowej oraz aplikacji mobilnej Clicktrans

  • Praca ze stackiem technologicznym: Nuxt, Vue, Vuex, React Native

  • Wdrożenie i utrzymanie aplikacji frontendowej dla Clicktrans, analiza wymagań i opracowanie rozwiązania wdrożeniowego

  • Przepisanie istniejących komponentów frontendowych i migracja ich do nowej architektury za pomocą frameworka Nuxt

  • Dokumentowanie kodu, współpraca z zespołem QA nad stabilizacją kodu

  • Współpraca z team leadami, wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami programistycznymi i analitycznymi

Nasze wymagania

  • Javascript, HTML, CSS

  • Podstawowa znajomość: HTTP, RESTful web services

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i w piśmie)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • 2-3 lata doświadczenia w programowaniu

  • Znajomość Vue.js

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • Dbamy o Twój plan rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju w ciekawym stacku. Pracujemy na PHP, Symfony, Vue.js, Semantic UI oraz Bootstrap, JQuery, React Native, Python, Machine Learning, Elasticsearch, Docker, mikroserwisy, H2O, Redis, Gallera MariaDB clusters, CI/CD, Jenkins pipelines, AWS

  • Pracę w zespole doświadczonych developerów

  • Dobrze udokumentowany, nowy kod. Dbamy o minimalizację długu technologicznego

  • Pracujemy w Scrumie, zespoły developerskie mają jasno określone zadania.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę, pełen etat

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Imprezy integracyjne

  • Dużą niezależność i samodzielność w pracy

  • Dofinansowanie do Medicover Sport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Clicktrans

Clicktrans jest największą w Polsce platformą internetową do zlecania transportu dużych przesyłek. Działamy od 2010 roku i dynamicznie się rozwijamy w Polsce i za granicą.

Dołącz do naszego zespołu w Clicktrans!

Przewiń do profilu firmy