Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend developer

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk - Dzielnica Wrzeszcz (Strzyża)

    Zadania:

    • Cięcie plików graficznych PSD i tworzenie na ich podstawie HTML
    • Tworzenie warstwy front-end dla nowych projektów i rozwijanie już istniejących
    • Optymalizacja tworzonych rozwiązań
    • Poszerzanie wiedzy i śledzenie trendów

    Wymagania:

    • Znajomość photoshopa - cięcie designu
    • Bardzo dobra znajomość HTML5
    • Bardzo dobra znajomość JavaScript/Angular JS
    • Bardzo dobra znajomość CSS3/LESS/SASS
    • Doświadczenie z RWD
    • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość php oraz pythona
    • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
    • Znajomość BOOTSTRAP
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie umożliwiającym komunikację oraz rozwiązywanie problemów i poszukiwanie wiedzy.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Chęć nauki i ciągłego rozwoju

    Mile widziana wiedza z zakresu:

    • SEO - tworzenie kodu przyjaznego dla przeglądarek
    • Znajomość wordpressa

    W zamian oferujemy:

    • Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, spokojna cicha okolica.
      NIE JESTEŚMY KORPORACJĄ!
    • Bardzo dobre warunki pracy
    • Pełen etat, możliwość częściowej pracy zdalnej
    • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
    • Udział w międzynarodowych projektach
    • Realny wpływ na rozwój projektu
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Dofinansowanie do kursów językowych
    • Praca w małych zespołach z inwestorem
    • Organizujemy dni zespołu, integrację, imprezy zespołowe
    • Stawiamy na współpracę zespołu i wzajemny szacunek
    • Świeże soki do picia
    • Dobrze zorganizowany zespół: Agile, Scrum
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.