Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

NSG 4L Sp. z o.o.

  • Trzy Lipy 3b, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Trzy Lipy 3b

Gdańsk

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • JavaScript

  • TypeScript

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie rozwiązań front-endowych na potrzeby nowych projektów

  • rozwój oprogramowania front-endowego w aktywnych projektach

  • współpraca z innymi programistami wchodzącymi w skład grupy projektowej

Nasze wymagania

  • znajomość:

  • HTML5, CSS/SASS, JavaScript/TypeScript

  • Angular lub Vue

  • REST API

  • Git

  • języka angielskiego w stopniu pozwalającym na tworzenie i analizę dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • CI/CD

  • zagadnień UX

  • zagadnień związanych z BE

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz bardzo dobre warunki pracy w firmie nowych technologii

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • udział w międzynarodowych projektach,

  • świetną atmosferę i środowisko pracy,

Firma NSG 4L Sp. z o.o. www.idoelectronics.eu zlokalizowana w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym (GPNT) to ponad 10 lat doświadczenia w tworzeniu inteligentnych, kompleksowych rozwiązań na styku technologii informatycznej i automatyki. Naszym celem jest szybkie wytwarzanie i wdrażanie innowacyjnych technologii. Pomagamy łączyć istniejące i tworzyć nowe elementy infrastruktury dla Przemysłu 4.0. Korzystamy z zaawansowanych narzędzi, aby budować platformy komunikujące sieci informatyczne i technologii operacyjnej.

Przewiń do profilu firmy