Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MARVIQ POLSKA

aleja Zwycięstwa 96

Gdynia

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • NgRx

  • Redux

  • RxJs

  • HTML

  • CSS

  • Restful API

  • Jest

Mile widziane

  • React.js

  • Vue.js

  • GraphQL

  • Cypress

  • Selenium

  • NightwatchJS

  • Java

O projekcie

Projekt dla jednego z globalnych firm konsultingowych w zakresie rynku eCommerce. Project ten zapewnia strategiczną przejrzystość, wiedzę techniczną i kreatywną inspirację, aby pomóc organizacjom w dostarczaniu najlepszych możliwości handlowych w kanałach cyfrowych: rynki, sprzedaż online, D2C i handel społecznościowy.

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy doświadczonych i ambitnych programistów Front-End do tworzenia najlepszych aplikacji webowych i mobilnych.

Najważniejsze jest abyś miał/a motywację i ambicje aby się rozwijać, uczyć i stać się jednym z najlepszych w świecie IT. Idealnie byłoby, gdybyś miał/a również doświadczenie z technologią Node.js. Jeśli staniesz się częścią naszego zespołu, pomożemy Ci zdobyć wszystkie umiejętności, które uważamy za kluczowe dla osiągnięcia doskonałości w rozwoju Front-End.

Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu nowoczesnych progresywnych aplikacji internetowych i aplikacji jednostronicowych - wysyłaj CV!

Nasze wymagania

  • Używanie HTML, CSS, JavaScript i frameworkow;

  • Tworzenie SPA i PWA z użyciem Angular / React;

  • Wiedza o progresywnych aplikacjach webowych;

  • Tworzenie skalowalnych aplikacji;

  • Używanie Web Workerow;

  • Tworzenie i utrzymywanie istniejących testów jednostkowych, integracyjnych oraz E2E;

  • Znajomość konceptu CI/CD

  • Znajomość konceptów programowania asynchronicznego;

  • Doświadczenie z metodologią Agile;

  • Mile widziane doświadczenie w językach programowania takich jak PHP, Python oraz środowisku Node.js;

  • Prototypowanie z narzędziami takimi jak Figma, Sketch, InVision, Balsamiq, Axure.

To oferujemy

  • Łatwa komunikacja - używamy slacka;

  • Ciągle zdobywamy nowe projekty IT;

  • Posiadamy wielu doświadczonych developerów - możesz się wiele nauczyć;

  • Możliwość poprawienia języka angielskiego;

  • Brak korporacyjnego ciśnienia pracy;

  • Po koronawirusie wracamy z organizacją różnych eventów - restauracje, wspólne gotowanie, kręgle, oglądanie filmów;

  • Posiadamy platformę e-learningową dla żądnych wiedzy pracowników;

  • Lubimy grać zespołowo w piątki - zaaplikuj i sprawdź czy jesteś dobry w Among Us!

  • Jesteśmy software housem - nasza siedziba jest w Almere, niedaleko Amsterdamu w Holandii oraz posiadamy drugie biuro w Gdyni;

  • Z kolejki dojdziesz do biura w 2 minuty! ( SKM Redłowo);

  • Praca domu w okresie pandemii, potem częściowa praca z domu;

  • Cokwartalne ewaluacje, czyli możliwość sprawdzenia swojego postępu i zmiany wynagrodzenia;

  • Nie tylko zmiana wynagrodzenia, ale również profesjonalny rozwój zawodowy;

  • Jeśli potrzebujesz wyjść do lekarza czy Odebrać dziecko z przedszkola- nic nie szkodzi - jesteśmy elastyczni z godzinami naszej pracy :)

  • Praca z ekspertami w swojej branży;

  • Wygodne biuro w Parku Naukowo Technologicznym z profesjonalnym sprzętem zapewnianym przez nas.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Marviq powstał w 1998 roku w Almere, mieście położonym godzinę od pięknego Amsterdamu. Jako firma pracujemy nad konceptem, designem i dostarczaniem mobilnych rozwiązań end-to-end dla firm i przedsiębiorstw. Posiadamy wiele mobilnych serwisów i produktów.

Zajmujemy się software developmentem dla klientów branży e-commerce, Telecom & Media, Sprzedaż czy przedsiębiorstwa. Prowadzimy wiele ciekawych projektów w Gdyni oraz Almere. Nasz zespół składa się z wielu wyspecjalizowanych deweloperów. Budujemy i tworzymy web aplikacje, systemy oraz rozwiązania dla dużych firm i start-upów. Celem naszej firmy jest skupienie się a wszystkich ważnych aspektach, które mają zadanie udoskonalić oprogramowanie by było jak najbardziej efektywne.

Jednym z naszych haseł jest “we make your software work”.

Przewiń do profilu firmy

Co o nas mówią Pracownicy?

Basia

“Za co cenię pracę w Marviqu? Za Zdrowe relacje pracownik-pracodawca: Każdy czasem popełnia błędy i to jest ok; Brak przesadnej presji, wymagania perfekcji za pierwszym podejściem; występuje dobra komunikacja ( nie ma głupich pytań). Oprócz tego nacisk na rozwój i faktyczne nagradzanie za postępy. Ogólnie jest dobra atmosfera:) ”

Adrian

“I like to work with Marviq because there are Marvellous people here! I have a chance to be a part of a diverse team where we all respect each other:) Together we grow and roll! If you are looking for an environment with fast paced culture and psychological safety - this is the right way:)”

Karolina

“W Marviq jestesmy jak rodzina. Gdy w moim życiu nastały dość stresujące chwile, dostałam od wszystkich Marviqowcow ogromne wsparcie i słowa pocieszenia. Pomimo dużej ilości pracy i goniących terminów, moglam wziac nieplanowane wolne i zajac sie swoimi sprawami. Świadomość ta sprawia, że po raz pierwszy czuje się w pracy częścią grupy, której zależy na mnie i na moim samopoczuciu.”

Z powodu trwającej pandemii związanej z koronawirusem, wszystkie procesy rekrutacyjne prowadzone są online lub przy pomocy video-spotkań. Obecnie pracujemy zdalnie, jednak jest możliwość pracy z biura.