Oferta pracy

Frontend Developer

AIUT Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 113

Gliwice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • JavaScript

  • CSS

  • Jira

  • Confluence

  • GIT/TFS

  • React

Mile widziane

  • NET Framework

  • .NET Core

  • C#

  • PostgreSQL

O projekcie

Jeśli chcesz:

• współtworzyć system przetwarzania danych IoT oparty na mikrousługach

• poznawać aktualne wzorce architektury systemów i implementować je w praktycznych zastosowaniach

• mieć realny wpływ na architekturę tworzonych komponentów oraz ich funkcjonalność

• podjąć wyzwanie przetwarzania i analizy masowych ilości danych

• pracować w oparciu o nowoczesne technologie dostępne w świecie IT

• chcesz współtworzyć rozwiązanie dostarczane na międzynarodowe rynki

przyłącz się do naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój funkcjonalności dla innowacyjnych aplikacji po stronie front-end

  • Rozpoznanie i ewaluacja nowych narzędzi, frameworków i wzorców

  • Udział w pełnym cyklu rozwoju produktu (projektowanie architektury, programowanie, DevOps)

Nasze wymagania

  • o React

  • o Angular

  • o TypeScript

  • o JavaScript

  • o CSS

  • o Jira

  • o Confluence

  • o GIT/TFS

  • NET Framework lub .NET Core

  •  C#

  •  PostgreSQL

Podział czasu pracy
85%

Nowe funkcjonalności

5%

Obsługa bieżąca/ naprawa bugów

5%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania

To oferujemy

  • Pracę nad nowoczesnym ekosystemem przetwarzania, analizy i wizualizacji danych pochodzących z urządzeń Internetu Rzeczy (IoT)

  • Wykorzystanie aktualnych trendów w projektowaniu architektury systemów

  • Wykorzystanie różnorodnych wzorców projektowych

  • Projekty prowadzone w metodykach zwinnych

  • Pracę w małym, dobrze zorganizowanym zespole

  • Wsparcie zespołu przy rozwiązywaniu problemów, wsparcie PMO

  • Praca nad nowymi projektami

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

AIUT to prywatna, polska firma inżynierska, realizująca złożone projekty techniczne na całym świecie. Nasi specjaliści tworzą innowacyjne, interdyscyplinarne rozwiązania z obszarów robotyki, automatyki, pojazdów autonomicznych, zaawansowanych rozwiązań IT dla przemysłu. Mamy oddziały w USA, Kanadzie, Chinach, Indiach, Niemczech, Rumunii i rozwijamy się coraz szybciej!

W obszarze IOT Internetu Rzeczy AIUT jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych firm w tym rejonie Europy dostarczających kompletne własne rozwiązania sprzętowe i systemowe dla odczytu liczników, pomiaru poziomu w zbiornikach, monitorowania. Dostarczyliśmy ponad 750.000 urządzeń na całym świecie i ponad 100 ekosystemów IoT do zarządzania danymi jest dostarczonych lub eksploatowanych przez naszych klientów.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu w kierunku systemów wspomagania decyzji i sztucznej inteligencji (gdzie już także mamy duże osiągnięcia) rozpoczęliśmy budowanie nowego IOT ekosystemu obejmującego zarządzanie akwizycją danych, analizę przez zaawansowane algorytmy w tym AI, integracje z systemami klienta, dostarczanie funkcji biznesowych, kompleksową obsługę techniczną. System ten ma być nowoczesnym, skalowalnym i otwartym na zaawansowane funkcje biznesowe produktem firmy AIUT, dostarczanym do klientów na całym świecie.

Czy chcesz uczestniczyć w tworzeniu ultranowoczesnego systemu IT, w dynamicznym zespole deweloperskim działającym w ramach dojrzałej, dużą organizację z ogromnym doświadczeniem w branży IOT i ambicją na znaczący udział w rynku globalnym? Jeśli motywuje się kreowanie rozwiązań przyszłości, specjalizacja w obszarze IOT, big Data i AI, praca w innowacyjnej firmie o ogromnym potencjale wprowadzania produktów na rynek globalnych, dostęp do klientów z „najwyższej półki”, wyjazdy zagraniczne to koniecznie zapraszamy do nas.

Gwarantujemy, że bardzo dużo się nauczysz, będziesz miał okazje rozwinąć specjalizację, poznasz różne kultury

Przewiń do profilu firmy