Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend Developer

merce.com (dawniej i-systems)O firmie

6 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bojkowska 47
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

merce.com (dawniej i-systems)

Bojkowska 47

Gliwice

Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy jako firma i-systems, setki projektów i pasja do technologii zawiodła nas w miejsce, w którym jesteśmy teraz i pozwoliła nam stworzyć 'merce. 'merce to hybrydowa platforma e-commerce w chmurze, która pomaga naszym klientom szybciej się rozwijać i optymalizować operacje. Największą satysfakcję sprawia nam rozwiązywanie problemów biznesowych przy pomocy oprogramowania. Stawiamy na budowanie silnego produktu. Chcemy, aby hybrydowa platforma e-commerce 'merce stała się synonimem niezależności i możliwości szybkiego rozwoju. Nasi klienci to m.in. : W.Kruk, 5.10.15, New Balance. Więcej informacji: https://pl.merce.com

(po wdrożeniu sam decydujesz: biuro, zdalnie lub model mieszany)

B2B: 6000 - 10 000 zł netto + VAT
(w zależności od umiejętności i doświadczenia)

Dołącz do grupy osób, które mają wspólny cel i pasję do programowania. Będziesz odpowiedzialny za wdrażanie i rozwój projektów eCommerce.

Idealnie wpasujesz się w zespół Frontendu jeśli:

  • znasz i lubisz Angular 2+, NGRX, HTML, CSS, SCSS, JavaScript, TypeScript
  • posiadasz minimum 3-miesięczne doświadczenie komercyjne w Angular 2+

Będziesz dużym wsparciem jeśli:

  • lubisz się uczyć, zawsze znajdziesz czas na rozwój i eksperymenty,
  • można z Tobą rozmawiać o wszystkim, a o programowaniu nawet do białego rana.

A my? My docenimy Twój wkład w zadania! To na pewno :) Ale oprócz tego dostaniesz:

  • Zespół! Dobrych ludzi to przede wszystkim. A to, że mają duże doświadczenie to już inna bajka ;)
  • Swobodę! Pracuj z nami w biurze w godzinach jakie Ci odpowiadają. Mamy na pokładzie sowy i ranne ptaszki.
  • Sprzęt! Kochamy jabłka! ;) A jabłko i dwa monitory to zestaw idealny.
  • Dobrą kawę! Przy niej każde spotkanie, burza mózgów czy daily smakują lepiej.
  • Miejsce! Nasze biuro robi wrażenie na każdym odwiedzającym ;) Nie mamy open space’ów tylko swoje pokoje.
  • Bezpłatny parking! Samochodowy i rowerowy - nie musisz martwić się o wolne miejsce ;)

Ogłoszenie archiwalne