Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

Fluentbe Sp. z o.o.O firmie

6 000–9 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie frontendowej części SPA dla nauczycieli i uczniów
  • ścisła współpraca z założycielami nad pomysłami, jak ulepszyć sposób nauczania języków za pomocą technologii
  • ścisła współpraca z najlepszymi specjalistami Tech / UX / Design w Polsce

Nasze wymagania

  • masz doświadczenie w budowaniu SPA z wykorzystaniem Vue/React /Angular
  • potrafisz pracować z HTML/CSS
  • wiesz, jak optymalizować kod, aby aplikacja działała płynnie
  • lubisz pracować z: git, npm, webpack, yarn, docker
  • uwielbiasz pracować z ludźmi pasjonującymi się technologią

To oferujemy

  • będziesz jednym z pierwszych programistów w zespole, będziesz mógł ustalać standardy i budować wszystko od zera
  • 80% zdalnie / 20% na miejscu (nasze biuro znajduje się w Warszawie)
  • zakres wynagrodzeń: 6000 - 9000 zł
  • możliwość uczenia się od najlepszych w branży technologicznej (znamy i współpracujemy z naprawdę dobrymi osobami)
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy częściowo zdalnej
  • wiele, wiele, wiele darmowych lekcji językowych :)
  • możliwość wyboru laptopa (Mac, Win lub Linux)

O nas

Fluentbe.com to szkoła językowa online. Nasze zajęcia odbywają się online w czteroosobowych grupach przy użyciu kamer internetowych i aplikacji takich jak Zoom i podobnych. Obecnie budujemy od podstaw Zespół Deweloperski, aby stworzyć dedykowaną platformę dla nauczycieli i uczniów. Jego głównym celem jest zrewolucjonizowanie sposobu uczenia się i nauczania języków.

Jesteśmy polską firmą, która rozszerza swoją działalność na resztę Europy.

Bądź częścią prawdziwej rewolucji edukacyjnej.

Frontend Developer, Gorzów Wielkopolski