Oferta pracy

Frontend Developer (Healthcare)

ONWELO S.A.

10 00012 000 brutto / mies.
  • Prądnicka 20a, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Prądnicka 20a

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

O projekcie

Jeżeli jesteś zmęczony realizacją projektów biznesowych, szukasz dla siebie realizacji, która zmieni przyszłość i będzie miała wpływ na życie wielu ludzi - rozważ dołączenie do Onwelo i stwórz z nami platformę do diagnostyki obrazowej. Wytworzone przez nas oprogramowanie, będzie wspomagało proces decyzyjny przy wykorzystaniu AI do automatyzacji analizy badań

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oprogramowania, współpracując z doświadczonymi programistami

  • Projektowanie rozwiązań wraz z analitykami i klientami

  • Podnoszenie jakości pracy przez częste przeglądy kodu

  • Omawianie sposobów rozwiązań problemów programistycznych i architektonicznych

  • Realizowanie testów jednostkowych i integracyjnych

  • Uczestniczenie w decyzjach dotyczących doboru technologii do konkretnego zadania

  • Poznawanie i wdrażanie nowe koncepcje programowania oraz nowości architektoniczne

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia w technologiach frontendowych

  • Znasz JavaScript, HTML5, CSS3 w stopniu bardzo dobrym

  • Bardzo dobrze czujesz się w pracy z wykorzystaniem frameworka Angular 2+ lub React.js

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym, pozwalającym na pracę w międzynarodowym zespole

  • Potrafisz tworzyć dokumentację projektową

  • Wykorzystujesz nieszablonowe rozwiązania do rozwiązywania złożonych problemów technicznych

  • Jesteś komunikatywny i lubisz dzielić się wiedzą

To oferujemy

  • Wybierzesz wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia

  • Będziesz pracować z wykorzystaniem nowych technologii

  • Uzyskasz dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Weźmiesz udział w ciekawych projektach dla polskich i międzynarodowych klientów

  • Będzie na Ciebie czekać przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • Integracje firmowe pozwolą Ci na bliższe poznanie zespołu

  • Zabezpieczysz swoją przyszłość, korzystając z dodatkowego ubezpieczenia na życie

  • Z prywatną opieką medyczną zadbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich

  • Karta MultiSport Plus umożliwi Ci prowadzenie aktywnego trybu życia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa merytoryczna

3

3. Rozmowa z Klientem Onwelo