Oferta pracy

co to?

Frontend Developer

HeadChannel sp. z o.o.O firmie

  • aleja Korfantego 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

HeadChannel sp. z o.o.

aleja Korfantego 2

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 8+

  • HTML5

  • CSS

  • Angular Material

Mile widziane

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Jakie projekty realizujemy?

Skomplikowany system dla branży produkcyjnej, który pozwala na sprawne zarządzanie całym łańcuchem dostaw; innowacyjne rozwiązanie bazujące na zebranych danych z kwantowych super sensorów (sic!), które ma na celu perfekcyjene dopasowanie protezy nogi dla osób z niepełnosprawnością, czy też aplikacja, która sprawia, że pacjenci z ciężkimi chorobami są lepiej rozumiani przez lekarzy i farmaceutów. To tylko część :)

Charakterystyką pracy w HeadChannel jest fakt, że każdy z naszych projektów jest inny, zarówno pod względem branży jaki i skali. Coś co łączy wszystkie projekty to technologia - tak, tak .NET'owi jesteśmy wierni od zawsze, a po stronie frontu Angular. Bywa, że współpracujemy ze specjalistami z PHP, React, Androd, iOS etc.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach webowych dla klientów z Wielkiej Brytanii.

Jako software house znaleźlismy się na liście najlepszych firm IT z Wielkiej Brytanii wg. ocen na portalu Clutch.co :)

Wierzymy w pracę zespołową. Szanując indywidualne doświadczenie szukamy najlepszych rozwiązań stanowiących sumę naszej wiedzy. Naszą siłą są ludzie, którzy identyfikują się z firmą - to dzięki ich pomysłom i zaangażowaniu, podejmujemy nawet bardzo trudne wyzwania.

Podczas pracy z projektem zachowujemy elastyczność, dzięki SCRUM i KANBAN. Dlatego przy zmieniających się warunkach i sukcesywnie powiększającym się składzie zespołów projektowych, potrafimy budować bardzo stabilne i dobrze przemyślane systemy. Doceniają to też nasi stali klienci, którzy podpisują z nami kolejne kontrakty.

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu oraz skalowalnego kodu

  • Proponowanie i projektowanie rozwiązań

  • Ścisła współpraca z zespołem .NET developerów, Analitykiem Biznesowym i Project Managerem

Nasze wymagania

  • doświadczenie komercyjne na stanowisku frontend developer lub pokrewnym (min. 2 lata)

  • bardzo dobra znajomość Angular, CSS, HTML

  • umiejętność pracy w zespołach o wielkości od 3-10 osób

  • poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych dla projektu, w którym bierze się udział

  • chęć do rozwoju i nauki - dążenie do bycia coraz lepszym w swojej dziedzinie

Podział czasu pracy
70%

Projektowanie i programowanie rozwiązań

15%

Spotkania pojektowe / call'e

15%

Funkcja team lidera

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 2-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • branżowe platformy e-learningowe

    • budżet rozwojowy

    • czas na rozwój Twoich pomysłów

    • konferencje w Polsce

    • konferencje zagraniczne

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    • treningi umiejętności miękkich

    • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

    • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • elastyczny czas pracy

    Etapy rekrutacji
    1

    Rozmowa telefoniczna z Pauliną z Działu HR

    2

    Spotkanie z Liderem Michałem i/lub Architektem Rafałem

    3

    Decyzja

    HeadChannel Ltd. to spółka zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji typu bespoke.

    Przewiń do profilu firmy