Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

HeadChannel sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

HeadChannel sp. z o.o.

aleja Korfantego 2

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 8+

  • HTML5

  • CSS

  • Angular Material

Mile widziane

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Jakie projekty realizujemy?

Skomplikowany system dla branży produkcyjnej, który pozwala na sprawne zarządzanie całym łańcuchem dostaw; innowacyjne rozwiązanie bazujące na zebranych danych z kwantowych super sensorów (sic!), które ma na celu perfekcyjene dopasowanie protezy nogi dla osób z niepełnosprawnością, czy też aplikacja, która sprawia, że pacjenci z ciężkimi chorobami są lepiej rozumiani przez lekarzy i farmaceutów. To tylko część :)

Charakterystyką pracy w HeadChannel jest fakt, że każdy z naszych projektów jest inny, zarówno pod względem branży jaki i skali. Coś co łączy wszystkie projekty to technologia - tak, tak .NET'owi jesteśmy wierni od zawsze, a po stronie frontu Angular. Bywa, że współpracujemy ze specjalistami z PHP, React, Androd, iOS etc.

Specjalizujemy się w rozwiązaniach webowych dla klientów z Wielkiej Brytanii.

Jako software house znaleźlismy się na liście najlepszych firm IT z Wielkiej Brytanii wg. ocen na portalu Clutch.co :)

Wierzymy w pracę zespołową. Szanując indywidualne doświadczenie szukamy najlepszych rozwiązań stanowiących sumę naszej wiedzy. Naszą siłą są ludzie, którzy identyfikują się z firmą - to dzięki ich pomysłom i zaangażowaniu, podejmujemy nawet bardzo trudne wyzwania.

Podczas pracy z projektem zachowujemy elastyczność, dzięki SCRUM i KANBAN. Dlatego przy zmieniających się warunkach i sukcesywnie powiększającym się składzie zespołów projektowych, potrafimy budować bardzo stabilne i dobrze przemyślane systemy. Doceniają to też nasi stali klienci, którzy podpisują z nami kolejne kontrakty.

Twój zakres obowiązków

  • Pisanie czystego, łatwego w utrzymaniu oraz skalowalnego kodu
  • Proponowanie i projektowanie rozwiązań
  • Ścisła współpraca z zespołem .NET developerów, Analitykiem Biznesowym i Project Managerem

Nasze wymagania

  • doświadczenie komercyjne na stanowisku frontend developer lub pokrewnym (min. 2 lata)
  • bardzo dobra znajomość Angular, CSS, HTML
  • umiejętność pracy w zespołach o wielkości od 3-10 osób
  • poszukiwanie najlepszych rozwiązań technicznych dla projektu, w którym bierze się udział
  • chęć do rozwoju i nauki - dążenie do bycia coraz lepszym w swojej dziedzinie

Podział czasu pracy

70%

Projektowanie i programowanie rozwiązań

15%

Spotkania pojektowe / call'e

15%

Funkcja team lidera

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

2-10

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum
  • kanban
  • waterfall

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa telefoniczna z Pauliną z Działu HR

2

Spotkanie z Liderem Michałem i/lub Architektem Rafałem

3

Decyzja

HeadChannel Ltd. to spółka zajmującą się rozwojem oprogramowania z siedzibą w Londynie oraz w Katowicach. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz tworzeniu webowych jak i mobilnych aplikacji typu bespoke.

Frontend Developer, aleja Korfantego 2, Katowice