Logo Pracuj.pl

umowa o pracę
9 000–13 500
brutto / mies.
kontrakt B2B
11 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

STATSCORE sp. z o.o.

Dworcowa 2

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Vue.js

  • TypeScript

  • CSS

  • HTML

Mile widziane

  • Node.js

Twój zakres obowiązków

  • rozwój oraz tworzenie produktów wewnętrznych firmy,
  • pisanie wysokiej jakości kodu w JavaScript (Vue.js framework),
  • pisanie testów jednostkowych oraz e2e Twojego kodu (używamy frameworka Jest oraz Cypress)
  • współpraca z backendową częścią zespołu (wszystkie nasze aplikację posiadają odzielną wartswę frontendową oraz backendową - do komunikacji używamy standardu JSON:API)
  • czynny udział w spotkaniach SCRUMowych (planning, demo, retro, daily)

Nasze wymagania

  • Główna JavaScript*** (regular)
  • Vue.js *** (regular)
  • HTML5***(regular)
  • CSS3***(regular)
  • TypeScript**(junior)
  • Node.js* (nice to have)

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B
  • możliwość samorozwoju w godzinach pracy
  • nagrody dla wyróżniających się pracowników
  • budżet na kursy / szkolenia / studia IT
  • imprezy integracyjne
  • przyjazną atmosferę pracy w efektywnym zespole scrumowym
  • dostęp do platformy e-learningowej
  • dostęp do najnowszych e-booków i książek z branży
  • karty Multisport
  • dostęp do platformy sportowej
  • pokój rozrywki w biurze (piłkarzyki, darty, planszówki, konsola)
  • Pizza Day
  • wyposażoną kuchnię (świeże owoce, napoje)
  • firmowe spotkania, wyjazdy, imprezy w plenerze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu

Jesteśmy jedną z wiodących firm w zakresie dostarczania rozwiązań IT dla branży sportowej.

Działamy na rynku światowym, a do naszych klientów należą federacje sportowe, media oraz firmy bukmacherskie. Posiadamy własne produkty, o których ciągły rozwój dbamy z należytą starannością.

Obecnie poszukujemy pracowników, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu i pomogą nam udoskonalać nasze produkty. Dajemy pewną dowolność w doborze narzędzi i technologii. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie pracowników. Każda osoba ma realny wpływ na kierunek rozwoju naszej firmy.

Pracujemy w samoorganizujących się zespołach, składających się z programistów, inżynierów jakości (QA), scrum mastera i product ownera. Codziennie piszemy testy i refaktoryzujemy, to nasz chleb powszedni. Scrum stanowi istotny element naszej codziennej pracy. Staramy się korzystać z najnowszych rozwiązań i na bieżąco aktualizować używane przez nas technologie – dzięki czemu systematycznie zmniejszamy dług technologiczny. Dbamy o rozwój pracowników, zapewniając im udział w konferencjach, szkoleniach i meetupach. Ponadto zapewniamy dostęp do literatury IT, naukę języka angielskiego oraz możliwość samorozwoju w godzinach pracy.

Zajrzyj na https://blog.statscore.com/spend-one-day-with-us/ - zobacz, jak pracujemy!

STATSCORE to nie tylko praca - sprawdź nasz Instagram https://www.instagram.com/statscore_com/

W trosce o ciągłe poprawienie jakości naszej pracy, zwracamy uwagę na:

  • SOLIDny kod
  • testy jednostkowe
  • testy akceptacyjne
  • code-review
  • architekturę aplikacji

Frontend Developer, Dworcowa 2, Katowice