Oferta pracy
Kod referencyjny DGA-FD-10-2021
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu aktualnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 RODO. Administratorem Danych jest DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15. Zostałem poinformowany o tym, że przysługuje mi prawo do sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych. Dodatkowo mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia ("Prawo do zapomnienia"), ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych. Posiadam informację, że DAGMA, na podstawie art. 37 RODO wyznacza Inspektora Ochrony Danych, wskazując następujące dane kontaktowe: tel: 32 259 11 46, adres e-mail: [email protected] Jeśli chcesz, by Twoje zgłoszenie było brane pod uwagę przy innych rekrutacjach firmy DAGMA, dodaj do powyższej klauzuli: Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez DAGMA sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach (40-478), ul. Pszczyńska 15, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Frontend Developer

DAGMA Sp. z o. o.

  • Bażantów 4, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bażantów 4

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS

  • Docker

  • Git

  • GitLab

  • jQuery

  • Linux

  • Vue.js

  • Yarn

  • HTML5

  • AJAX

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji i serwisów WWW,

  • tworzeniem testów i dokumentacji techniczno-projektowej oprogramowania,

  • wymiana wiedzy i doświadczenia z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenie w pracy jako Frontend Developer,

  • bardzo dobra znajomość React.js / Vue.js,

  • bardzo dobra znajomość JavaScript/TypeScript, HTML5 i CSS3, - praktyczna znajomość GITa,

  • poczucie estetyki i dbałość o szczegóły,

  • znajomość trendów w tworzeniu stron i aplikacji,

  • język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane

  • znajomość języka PHP,

  • znajomość frameworka Symfony,

  • znajomość Dockera / Kubernetes.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • praca w trybie hybrydowym (z biura / zdalnie),

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę lub B2B,

  • firmowy laptop i tyle monitorów ile tylko zdołasz do niego podłączyć,

  • niezbędne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa IT oraz naszej oferty produktowej,

  • pracę w profesjonalnym zespole,

  • dużą różnorodność projektów,

  • dostęp do zaawansowanych technologii,

  • niezwykłą atmosferę w pracy,

  • nowoczesne klimatyzowane biuro w Katowicach,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • darmowe zajęcia z języka angielskiego w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

DAGMA to jeden z największych dystrybutorów rozwiązań IT w Polsce. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu - ostatnia za 2018 rok) W Katowickiej siedzibie zatrudniamy dziś ponad 100 osób, a liczba pracowników stale rośnie.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Od ponad 30 lat nie tylko dystrybuujemy zabezpieczenia IT, ale także doradzamy, wdrażamy i szkolimy w zakresie bezpieczeństwa informacji oraz systemów informatycznych. Stabilny rozwój naszej firmy wielokrotnie docenił magazyn Forbes (cztery nagrody Diamentu Forbesa) oraz dziennik Puls Biznesu (jedenaście nagród Gazeli Biznesu – ostatnia za 2018 rok). W naszym katowickim biurze zatrudniamy ponad 100 osób i stale rośniemy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje