Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 30.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Katowice
    Nr ref.: PI/DAKiS/05/2019/08

    W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę

    Twoje zadania:

    • projektowanie i rozwój warstwy front-end nowotworzonej aplikacji zgodnie z obowiązującymi standardami, uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa,
    • współpraca z UX designerem,
    • autorskie testowanie tego co stworzysz,
    • praca w oparciu o Code Review.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w pracy ze stackiem technologicznym: WebComponents, HTML5, CSS3, JavaScript/ECMAScript, NodeJS poparte zrealizowanymi projektami,
    • znajomość narzędzi NPM, Babel/WebPack,
    • doświadczenie w implementowaniu responsywnych interfejsów użytkownika,
    • projektowanie wydajnych aplikacji webowych wykorzystujących AJAX,
    • umiejętność pisania testów jednostkowych, które są dla Ciebie elementem tworzenia aplikacji,
    • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia,
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w notacji UML oraz w języku angielskim.
    Oferujemy Ci:
    Stabilne warunki zatrudnieniaSzkolenia i programy rozwojoweDostęp do nowych technologiiPremię uzależnioną
    od wyników
    Prywatną opiekę medycznąPracowniczy program emerytalnyPakiet sportowyKafeteryjny system benefitów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.