Oferta pracy

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Frontend Developer

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Karola Olszewskiego 6, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 24 paź 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Karola Olszewskiego 6

Kielce

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • React.js

  • Git

  • Angular

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz przeglądanie architektury i projektu wdrożenia w oparciu o wymagania;

  • Wdrażanie rozwiązań klasy korporacyjnej dla klientów w oparciu o wymagania;

  • Odpowiedzialność za wdrożenie i testowanie rozwiązania na wszystkich etapach cyklu życia projektu;

  • Rozwiązywanie problemów na wszystkich etapach cyklu życia projektu

  • Aktywna komunikacja z klientem;

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w rozwoju front-end;

  • Praktyczne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim;

  • Rozległa znajomość JavaScript, CSS3, HTML5;

  • Praktyczna znajomość: React, Angular lub Vue oraz Git

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych;

  • Doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami;

  • Doświadczenie w pracy w Scrum/Agile;

Mile widziane

  • Bootstrap, Material Ui lub podobne;

  • Znajomość Mocha, Jest – testing;

  • Jira, Confluence;

  • Doświadczenie z mikroserwisami;

  • Java/Kotlin/Node.js + Spring w przypadku zainteresowania rozwojem w stronę fullstack;

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;

  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;

  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne