Oferta pracy

Frontend Developer

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

  • Magnacka 15A, Kowale (pow. gdański)
    Kowale (pow. gdański), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Magnacka 15A

Kowale (pow. gdański)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vue.js

  • jQuery

  • Symfony

  • PHP

Mile widziane

  • .NET

System operacyjny

O projekcie

Jako Front-End Developer dołączysz do zespołu specjalistów IT zatrudnionych w BBK S.A. (właściciel marki home&you). Pracujemy w ramach mniejszych zespołów prowadzonych przez doświadczonych liderów. Różnorodność wyzwań, z którymi się zmierzysz, nie pozwoli Ci się nudzić, a dzięki atmosferze panującej w firmie, poczujesz się jak w „home”.

Będziesz zaangażowany w tworzenie i rozwój interface-ów UI oraz przełożenie projektów graficznych na wygląd aplikacji. Przed nami realizacja ciekawych projektów, między innymi aplikacja mobilna, OmniChannel czy Click & Collect

Twój zakres obowiązków

  • udział w pracach projektowych i programistycznych związanych z rozwojem i utrzymaniem systemów IT zgodnie z otrzymanymi wymaganiami,

  • tworzenie i rozwój elementów frontendowych aplikacji webowych (Symphony, vue.js, ASP.NET),

  • tworzenie dokumentacji technicznej,

  • bieżąca współpraca międzyobszarowa (programiści, graficy, opiekunowie produktów, kierownicy projektów),

Nasze wymagania

  • znajomość HTML5 i CSS3,

  • znajomość JavaScript oraz bibliotek jQuery i Bootstrap,

  • znajomość frameworku VUE.JS,

  • umiejętność przekładania projektów graficznych na kod HTML/CSS/JS.

  • doświadczenie we współpracy z frameworkiem Symphony,

  • znajomość zagadnień frontendowych w technologii ASP.NET,

  • doświadczenie w pracy z RestAPI.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • deployment na poziomie zespołu

  • dokumentacja

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,

pracę w dynamicznym i nastawionym na sukces zespole,

możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

możliwość pracy hybrydowej lub w biurze w zależności od Twoich potrzeb,

elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 6:00 a 9:00),

opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • jeden krótszy dzień pracy

BBK to lider branży home decor, który od 20 lat zajmuje się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz.

Poznaj markę home&you, której dział IT intensywnie się rozwija!

W home&you odpowiadamy za wszystkie obszary wsparcia w zakresie technologii, oprogramowania oraz integracji między systemowej. Monitorując trendy na rynku IT doradzamy w zakresie innowacji, oceniając dostępne usługi oraz ich wartość dla organizacji.

Dostarczamy nowe rozwiązania technologiczne oraz rozwijamy te, z których obecnie korzystamy.

Przewiń do profilu firmy