Oferta pracy

umowa o pracę
12 000‐16 000 zł brutto / mies.
kontrakt B2B
12 000‐20 000 zł netto (+ VAT) / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • React

  • Redux

  • TypeScript

Mile widziane

  • Docker

  • Kubernetes

  • Vue.js

System operacyjny

O projekcie

Budujemy zespoły dla naszych partnerów – software house’ów, firm produktowych oraz startupów, które podbijają światowy rynek technologiczny, tworząc nowe produkty w obszarach m.in. FinTech, Telekomunikacji, Cybersecurity, czy Automotive.

Przykładowe projekty:

1. Firma technologiczna z biurem w Krakowie o polskich korzeniach, tworząca cyfrowe technologie dla różnych branż (finanse, bankowość, telekom), z których każdego dnia korzystają miliony użytkowników.

2. Amerykański startup z siedzibą w Dolinie Krzemowej, pracujący nad rozwojem 2 autorskich produktów. Ich klientami są między innymi: CISCO, wkrótce Microsoft + znane Ci z pewnością, jedno z największych repozytoriów kodu.

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie frontendu aplikacji (Angular, CSS, HTML5, Javascript)

  • Dbanie o jakość produktu, tworzenie czystego kodu oraz używanie narzędzi wspierających CI

  • Praca nad koncepcją i rozwojem ciekawych aplikacji "from scratch"

  • Aktywne uczestniczenie w spotkaniach projektowych

  • Bliska współpraca z zespołem programistów, działem marketingu, a także UX Designerów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z frameworkiem Angular 4+/ React / Redux

  • Dobra znajmość Javascript, HTML, CSS

  • Samodzielne poruszanie się w świecie technologii

  • Chęć rozwoju w obszarze najnowszych trendów IT

  • Komunikacja w języku angielskim na co dzień (min. B2)

  • Node.js

  • Docker

  • PostgreSQL

  • Vue.js

Podział czasu pracy
50%

Kodowanie

10%

Testowanie

20%

Projektowanie rozwiązań

10%

Dokumentacja techniczna

10%

Standup/Sprint

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • programista testów automatycznych
  • scrum master
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • pair programming

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Dołączając do naszego zespołu możesz spodziewać się pracy w małych zespołach, rozproszonych po całym świecie, mieć szansę na zaprojektowanie swojej ścieżki kariery (opcja migracji między projektami/oddziałami), pracować w elastycznych godzinach pracy, z możliwością pracy zdalnej.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Call (SmartWays)

2

Technical Interview

3

Final Meeting

SmartWays

Cześć! Jesteśmt SmartWays. Grupą pasjonatów rekrutacji. Budujemy zespoły dla naszych partnerów i pomagamy kandydatom w znalezieniu odpowiedniego miejsca na Ziemi.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy Ciebie i Twoje potrzeby.

W pracy spędzamy prawie 1/3 naszego życia - to średnio 2000h rocznie!

Nie marnuj tego czasu i sprawdź, czy ta opcja to coś dla Ciebie :)

Przewiń do profilu firmy