Oferta pracy

Rekrutacja zdalna

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Git

  • GitLab

  • JIRA

  • Angular 2+

  • TypeScript

  • HTML5

  • CSS3

  • SCSS

  • Bootstrap

Mile widziane

  • .NET Core

  • MS SQL

  • Azure

  • Entity Framework

  • Web API

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało tworzenie nowego oprogramowania, dodawanie nowych modułów do istniejącego oprogramowania, wykonywanie funkcjonalności na podstawie specyfikacji od klienta oraz pisanie modułów webowych do istniejących aplikacji.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego lub średniego

  • min 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w programowaniu Angular 2+;

  • doświadczenia w Typescript, HTML5, CSS3, SCSS, Bootstrap;

  • znajomości dobrych praktyk w tworzeniu programowania;

  • znajomości narzędzi do pracy grupowej: Git, GitLab, JIRA;

  • kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów;

  • samodzielności i inicjatywy w działaniu oraz odpowiedzialności;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • znajomości j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

  • znajomość .NET Core i Web API;

  • Znajomość frameworka Entity Framework;

  • znajomość platformy Microsoft Azure;

  • MS SQL.

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcjonalności

20%

Utrzymanie kodu

5%

Tworzenie dokumentacji

5%

Spotkania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • TDD

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z fantastyczną atmosferą pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego w ciekawych projektach z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,

  • udział w nowym innowacyjnym projekcie, który jest strategiczny dla firmy,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, jeżeli preferujesz B2B - też masz taką możliwość,

  • szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej, platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy oraz częściowej pracy zdalnej,

  • zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym,

  • zgrany zespół, który posiada wysokie kompetencje i doświadczenie i chętnie się nim dzieli,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - masz wpływ na to z jakiego obszaru chcesz poszerzać swoją wiedzę,

  • parking pod biurem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa video

3

Decyzja

UNICARD S.A.

Unicard S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Systemów Kartowych i Systemów Smart City. Jesteśmy producentem urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji, kontroli czasu pracy oraz systemów bezpieczeństwa. Dostarczamy karty zbliżeniowe i elektroniczne. Prawie 30 lat doświadczenia oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowiska programistyczne w różnych technologiach.

Przewiń do profilu firmy