Oferta pracy

Frontend Developer

ESET Polska sp. z o.o.O firmie

  • Jasnogórska 9, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ESET Polska sp. z o.o.

Jasnogórska 9

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • Git

  • JIRA

  • Confluence

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Produkt, który rozwijamy, umożliwia specjalistom ds. bezpieczeństwa kontrolę nad tym, co dzieje się w ich sieci firmowej. Składa się on z agenta i serwera komunikujących się za pośrednictwem sieci, modułu starającego się wykryć zagrożenia, bazy danych oraz interfejsu użytkownika, który tworzony jest w JavaScript. Niezależnie czy jesteś zainteresowany technologiami sieciowymi, bazami danych, algorytmami, technologiami webowymi czy chmurą obliczeniową, zawsze będziemy mieli interesujące zadania dla Ciebie.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, tworzenie oraz testowanie interfejsu użytkownika produktu z zakresu bezpieczeństwa dla klientów biznesowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność tworzenia skomplikowanego kodu w JavaScript

  • Dobra znajomość HTML i CSS

  • Co najmniej rok doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Kreatywność

  • Zdolność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy w grupie

  • Chęć uczenia się nowych rzeczy

To oferujemy

  • pracę w przyjemnej atmosferze, w małym, zgranym zespole programistów

  • ciekawy nowy produkt, który pomoże chronić miliony użytkowników na całym świecie

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet bonusów

  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, MultiSport, Krakowska Karta Miejska, karta na posiłki Ticket Restaurant, bonus jubileuszowy, bonus z okazji zawarcia małżeństwa oraz narodzin dziecka)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • bonus z okazji zawarcia małżeństwa

  • bonus jubileuszowy

ESET jest globalnym dostawcą oprogramowania zabezpieczającego komputery sektora biznesowego oraz użytkowników indywidualnych. Oferuje produkty przeznaczone dla wszystkich popularnych systemów operacyjnych na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych. Produkty ESET dostępne są w ponad 180 krajach świata.

Dla naszej firmy najwyższą wartość stanowią pracownicy. Pracując z pełnym zaangażowaniem, rozwijając swoje umiejętności i dzieląc się swoją wiedzą tworzą niepowtarzalną atmosferę. Dobrze wiemy, jak ważne jest zadowolenie pracowników, dlatego oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, komfortowe warunki pracy i rozbudowany system benefitów.

Jeśli interesuje Cię bezpieczeństwo komputerowe i chcesz pomagać w śledzeniu i odkrywaniu przestępstw w wirtualnym świecie lub rozwijać i ulepszać oprogramowanie, które chroni miliony komputerów, dołącz do grona pracowników firmy ESET w Krakowie!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy