Oferta pracy

Frontend Developer

Agora S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • Git

  • TypeScript

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów webowych dla serwisu Gazeta.pl,

  • kreowanie i wdrażanie usprawnień technologicznych i projektowych,

  • wywieranie realnego wpływu na kierunek rozwoju projektów.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczeniE jako Programista Frontend,

  • posługiwanie się HTML5, HTML5 API, CSS3, SCSS,

  • dobra znajomość: ECMAScript 6, TypeScript, Jest,

  • umiejętność posługiwania się Chrome DevTools,

  • znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design,

  • posługiwanie się repozytorium GIT,

  • posługiwanie się językiem angielskim umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • znajomość Angular 10+ lub innego frameworka JS

  • znajomość narzędzi takich jak JIRA, Gerrit/GitLab, Docker

  • doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych, SCRUM

To oferujemy

  • w pełni zdalną pracę - możesz pracować z dowolnego miejsca w Polsce,

  • pracę z nowoczesnymi technologiami, przy projektach webowych o dużym zasięgu i skali,

  • korzystanie ze zwinnych metodyk,

  • szkolenia oraz wymianę wiedzy w zespole,

  • elastyczność pod względem formy współpracy (umowa o pracę/B2B),

  • przy zatrudnieniu na umowę o pracę - dodatkowe benefity,

  • jeśli preferujesz pracę w biurze, to do Twojej dyspozycji jest przyjazna przestrzeń biurowa, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Agora S.A.

Około 115 serwisów internetowych, 10 tytułów prasowych, 20 aplikacji mobilnych, 4 stacje radiowe, 48 nowoczesnych kin i wiele innych - pomóż nam tworzyć najbardziej rozpoznawalne marki w kraju. Dołącz do działu technologii Gazeta.pl!

Przewiń do profilu firmy