Oferta pracy

Frontend Developer

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bootstrap 4 – advanced

  • CSS – advanced

  • HTML 5 – regular

  • React – regular

  • Problem solving – regural

  • Communictaion skills – regular

  • RWD – regular

  • JavaScript (jQuery) – advanced

Mile widziane

  • PHP

  • SQL

  • CodeIgniter

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w projektowaniu i tworzeniu rozbudowanych, biznesowych aplikacji frontend i backend;

  • Programowanie interakcji z użytkownikiem w aplikacjach internetowych;

  • Współpraca z zespołem UX/UI;

  • Integrowanie Frontend-u z BackEnd;

  • Tworzenie warstwy prezentacji aplikacji w oparciu o wymagania biznesowe;

  • Rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem;

  • Dbanie o utrzymywanie niskiego długu technologicznego i wysokiej jakości kodu;

  • Robienie review kodu swoim kolegom;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (Informatyka lub pokrewne);

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (przynajmniej 1 projekt, którym możesz się pochwalić);

  • Dobra znajomość języka programowania: JavaScript;

  • Praktyczna znajomość: HTML5, CSS, JQuery, Bootstrap;

  • Chęć do wprowadzenia Angular lub React;

  • Angielski min. B1;

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z optymalizacją wagową oraz jakością kodu;

  • Doświadczenie w pracy nad kompatybilnością przeglądarek (Chrome, FF, Safari, Edge);

  • Znajomość standardu W3C;

  • Znajomość zagadnień dobrych praktyk UX;

  • Znajomość pixel perfect;

To oferujemy

  • Pracę zgodnie z filozofią BizDevOps opartą na zwinnych zespołach roboczych w ramach Scrum;

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpraca B2B;

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy);

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;

  • Min. 20 dni płatnego urlopu w ofercie od formy współpracy;

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break'a;

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;

  • Codzienne spotkania kilku dostawców z jedzeniem - potocznie nazywanych „Panem Kanapką”;

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

Jesteś ambitną osobą, która potrafi analizować, programować, rozwijać oprogramowanie.

Do tego interesuje Cię temat procesu wytwórczego oprogramowania oraz UX i chcesz mieć realny wpływ na produkty/software aplikacji, myślisz o samodoskonaleniu a także cenisz sobie pracę w kameralnej atmosferze?

Jeśli tak - aplikuj do nas!

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach technologicznych składających się z 8-9 osób, w których pracownicy pełnią rolę developerów, testerów, analityków w nowoczesnym biurze w Łodzi! Cenimy bardzo pracę zespołową, zapewniamy pracę w młodych, dynamicznych zespołach, w przyjaznej atmosferze 😊

Nasz zespół tworzy i rozwija własny system e-commerce oraz aplikacje webowe obsługujące dziennie dziesiątki tysięcy klientów. Skupiamy się na dostarczaniu wielojęzycznych rozwiązań e-commercowych, zoptymalizowanych pod popularne wyszukiwarki, pracujemy w metodyce SCRUM, dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem wewnątrz zespołu, lubimy niestandardowe pomysły.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy Programisty Front-end Developera, do naszego zespołu scrumowego utrzymującego i rozwijającego wielojęzyczny systemy e-commerce oraz pozostałe aplikacje webowe, zoptymalizowane pod kątem popularnych wyszukiwarek internetowych, w planach rozwoju aplikacje mobilne.