Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend Developer

EMPIK Spółka AkcyjnaO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Empik to firma, która inspiruje Klientów do rozwijania swoich pasji, a jej Pracowników niesie pozytywna energia i wzajemna życzliwość. Dołączając do naszego zespołu będziesz pracować w otoczeniu ciekawych i inspirujących produktów.

Zapraszamy Cię do naszego zespołu, który na co dzień rozwija unikalne systemy w ramach jednego z największych sklepów internetowych w Polsce! Pracujemy w metodologii Scrum, w niewielkich zespołach.
Nastawiamy się na stałą wymianę wiedzy i dobrą atmosferę w pracy.

Do naszego zespołu szukamy osoby dla której programowanie jest pasją i która dba o jakość i dobre praktyki w codziennej pracy!

Dołącz do nas :)

Twoimi przyszłymi zadaniami będą:

  • Tworzenie nowych i rozbudowa istniejących aplikacji w technologiach: HTML5, CSS3 + SASS, JavaScript (głównie React i Vanilla ES6), TypeScript;
  • Współpraca z działem UX i programistami backendowymi.

Do ich wykonywania przydadzą Ci się te umiejętności:

  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na stanowisku Frontend Developera;
  • Zaawansowana znajomość JavaScript (ES5 oraz ES6);
  • Znajomość TypeScript;
  • Zaawansowana znajomość HTML5 i CSS3;
  • Znajomość LESS/SASS;
  • Znajomość Git;
  • Znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design;
  • Otwartość oraz umiejętność pracy w zespole.

A te będą dodatkowymi atutami:

  • Znajomość co najmniej jednego z frameworków JavaScriptowych  React, Node.js);
  • Znajomość wzorców projektowych;
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum.

Ogłoszenie archiwalne