Frontend Developer

Asseco Business Solutions S.A.

  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 25 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Konrada Wallenroda 4c

Lublin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 10+

  • JavaScript

  • TypeScript

  • HTML 5

  • CSS3

  • Docker

O projekcie

Asseco Business Solutions S.A., to systematycznie rozwijająca się spółka technologiczna, jeden z liderów na rynku producentów systemów informatycznych dla przedsiębiorstw (systemów klasy ERP i SFA). Szukamy obecnie nowych osób do naszego zespołu, który zaangażowany jest w rozwój naszego produktu - dużej aplikacji WEB.

Twój zakres obowiązków

Do Twoich zadań będzie należała współpraca z działem UX oraz implementowanie interfejsu użytkownika. Dbanie o to aby interfejs był estetyczny, jak również intuicyjny i przyjazny użytkownikowi. Zadbasz także o jakość swojego kodu i testy jednostkowe.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu większych systemów internetowych

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie Angular 10+, JavaScrript, TypeScript

  • Wiedza z zakresu komunikacji z web-services (REST)

  • Znajomość technologii : HTML 5, CSS 3

  • Znajomość zagadnień RWD (Bootstrap/ FlexBox)

  • Znajomość wzorców projektowych

  • Gotowość do szybkiego przyswajania wiedzy i nabywania nowych umiejętności

Mile widziane

  • Komponenty Devexpress

Podział czasu pracy
80%

programowanie

20%

testy

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 3 - 4 osoby

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • firmowe przyczepy kempingowe (Włochy/ Chorwacja)