Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

Nabthat Inc.

5 0008 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Angular

  • CSS

  • HTML

  • TypeScript

  • Git

Mile widziane

  • Ruby

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwijanie aplikacji webowej opartej na frameworku Angular

  • Budowanie warstwy interfejsu użytkownika aplikacji z wykorzystaniem architektur SPA, PWA i frameworka Angular +

  • Dbałość o najwyższą jakość kodu

Nasze wymagania

  • Stack:

  • Angular 2+ (lub doświadczenie w jakimkolwiek innym nowoczesnym frameworku JavaScript np. React, Vue.js z chęcią nauki Angulara)

  • CSS

  • HTML

  • Git

  • REST

  • Podstawowa znajomość Ruby on Rails

  • Doświadczenie z Single Page Applications

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • product owner
  • graphic designer
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • mierniki jakości kodu

  • Continuous Deployment

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Nabthat is a technology company focused on building consumer-facing products for automotive dealerships utilizing best-of-breed technology and consumer-first UI/UX to create increased engagement across its various platforms.

Nabthat automotive websites are responsive journey-based (more than mobile first) platforms built on Google’s Angular Framework and an award winner for Best US Website Platform three years in a row (2020-2022) by AWA. Our technology team is based in Poland.

Przewiń do profilu firmy