Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend Developer

Diverse CG Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Diverse CG jest nowoczesną firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów powiązanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą ilością projektów rekrutacyjnych, jakie prowadzimy dla naszych Partnerów, szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Frontend DeveloperNumer ref.: 3.11KG

OPIS STANOWISKA:

Tworzeniem interfejsu aplikacji
Progaramowanie w JavaScript
Możliwość pracy również w technologiach backendowych
Bezpośrednia praca z bazami danych
Raportowanie bezpośrednio do TL
Praca nad innowacyjnym produktem posiadającym patent

WYMAGANIA:

Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata
Bardzo dobra znajomość React, JavaScript, Redux
Praktyczna znajomość SQL
Doświadczenie w pracy z legacy code
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2 w mowie i piśmie (komunikacja z zagranicznym klientem)
Mile widziane doświadczenie w pracy z Dockerem
Praca z Node.js będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

Umowę b2b
Pracę w międzynarodowym środowisku wśród wykwalifikowanych specjalistów
Zgrany zespół

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną podaną przez Administratora Danych dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb procesu tej rekrutacji oraz dla realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Ogłoszenie archiwalne