Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

Weegree

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • ReactJS

  • GIT

Mile widziane

  • Python

  • Java(Android)

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako developer jedynego w Polsce partnera SoftBank

  • Praca z obwodami elektrycznymi i Rasbperry Pi, konfiguracja sprzętu sieciowego

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności w robotach humanoidalnych i stanowiskach robotycznych

  • Praca z systemami operacyjnymi Windows, Linux, MacOS i Rasbian

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość biblioteki ReactJS

  • Doświadczenie w projektowani materiałów graficznych

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT

  • Nastawienia na rozwój oraz samodoskonalenie

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min.B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w Python lub Java(Android)

Organizacja pracy

Liczba osób w zespole

  • 5

Sposób pracy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+prowizje)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Wsparcie oraz pomoc przełożonego w okresie wdrożeniowym

  • Dofinansowanie do obiadów w czasie pracy

  • Korzystanie z pokoju relaksu, w którym znajdziesz m.in. konsolę, Oculus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke, hoverboardy, drona i wiele innych!

  • Korzystanie z bogato wyposażonej siłowni znajdującej się na terenie biura!

  • Dofinansowanie za dojeżdżanie do pracy rowerem!

  • Liczne kursy i szkolenia

  • Biuro z własnym parkingiem

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie w biurze lub on-line

3

Formalności związane z zatrudnieniem

Weegree

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 18 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Kontakt telefoniczny: +532 768 399