Frontend Developer

EWL S.A

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie u pracodawcy

Wymagane

  • JavaScript/TypeScript

  • HTML5

  • CSS3 (Sass)

  • REST API

  • Git

  • Azure

  • Azure DevOps

  • SCRUM

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój warstwy wizualnej na wysokim poziomie

  • Pisanie kodu w TypeScript w technologii (Angular)

  • Tworzenie zaawansowanej technologicznie aplikacji – SPA (Single Page Application)

  • Implementacja zmian oraz nowych funkcjonalności

  • Rozwiązywanie problemów i naprawa błędów w istniejącym systemie

  • Aktualizacja bibliotek i bazowych technologii do najnowszych wersji

  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji dla aplikacji

  • Przeprowadzanie procesu Code Review

Wymagania pracodawcy

  • Praktyczną znajomość technologii JavaScript/TypeScript, HTML5, CSS3 (Sass)

  • Bardzo dobra znajomość frameworku Angular min. v2 – najlepiej w wersji 14

  • Znajomość wzorców architektonicznych takich jak BEM, OOCSS, DRY CSS

  • Znajomość REST API, oraz umiejętności integracji z nią

  • Znajomości narzędzia do makietowania Figma

  • Narzędzia: GIT, Azure, Azure DevOps

  • Doświadczenie pracy w procesach Agile (SCRUM)

  • Bardzo dobrą znajomość dobrych praktyk tworzenia oprogramowania

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Otwartość na nowe technologie

Pracodawca oferuje

  • Współpracę z doświadczonym zespołem IT

  • Możliwość realizacji ciekawych, nowych projektów

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Realny pływ na kształt organizacji i przyszłości branży migracji transgranicznych

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • Platforma Kafeteryjna

  • Karta Multisport

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy