Oferta pracy

Frontend Developer

ASSECO DATA SYSTEMS S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

System operacyjny

O projekcie

Zapraszamy do współpracy w Dziale Rozwoju Usług Zaufania wytwarzającego innowacyjne w skali światowej produkty związane z bezpieczeństwem i ochroną informacji. W szczególności rozwijamy Usługi Zaufania w modelu SaaS będąc wiodącym ich dostawcą w Europie. Praca z nami z pewnością dostarczy nowych doświadczeń związanych z kreacją nowych produktów w roli developera.

Zespół Usług Zaufania Asseco Data Systems odpowiada za rozwój podpisu elektronicznego oraz tworzenie oprogramowania wykorzystującego podpis. Wdrożenia obejmują instytucje publiczne, banki oraz szeroko rozumiany biznes. Nasze projekty cechuje innowacyjność oraz duża skala. Zespół, do którego możesz dołączyć zajmuje się rozwojem nowoczesnej webowej aplikacji do zarządzania dokumentami. Pracujemy zgodnie z metodyką agile wykorzystując najnowsze technologie, silniki i narzędzia m.in.: spring, jpa, postgresql, oracle, apache poi, pdfbox (backend), angular, boostrap, scss, pdfjs (frontend).

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie części frontendowej aplikacji w obszarach takich jak: podpis elektroniczny,

  • wizualizacja dokumentów w przeglądarce,

  • realizacja wymagań przepływu dokumentów (nowe formularze, kontrolki),

  • integracja z systemami dziedzinowymi klientów,

  • prace optymalizacyjne, analityczne i projektowe.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie,

  • przynajmniej 3-letni staż pracy przy realizacji projektów komercyjnych,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • 3 lata doświadczenia komercyjnego w technologii Angular (najlepiej od wersji 6+),

  • dobra znajomość CSS3/SCSS/SASS,

  • umiejętność przekładania wymagań UX na UI,

  • doświadczenie z integracją z API (REST, SOAP) oraz strukturami danych (JSON, XML),

  • dobra znajomość HTML5,

  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa (różne nagłówki i ich interpretacja przez przeglądarki),

  • nacisk na Clean Code (pisanie testów jednostkowych, trzymanie się standardów wytwarzania w określonych technologiach),

  • znajomość Git (Bitbucket),

  • dobra znajomość pojęć w projektowaniu rozwiązań w oparciu o RWD (Responsive Web Design) oraz OPA (One Page Application),

  • dobra znajomość obsługi debuggera oraz devTools'ów,

  • komunikatywność, analityczne myślenie, otwartość na rozwój osobisty.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B,

  • elastyczny czas pracy,

  • home office,

  • narzędzia pracy,

  • szkolenia zawodowe,

  • współpracę z ekspertami,

  • dzielenie się wiedzą,

  • ciekawe projekty,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • opiekę zdrowotną,

  • kartę sportową,

  • fundusz kulturalny,

  • dofinansowanie wypoczynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Jesteśmy jedną z największych firm IT w Polsce. Należymy do Grupy Asseco, największego producenta oprogramowania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, który jest obecny w 60 krajach na całym świecie i zatrudnia 30 tys. osób.

Jako lider usług zaufania, znanych pod marką Certum dostarczamy podpis elektroniczny setkom tysięcy klientów w Polsce i na świecie. Produkujemy i rozwijamy oprogramowanie, m.in. dla sektora leasingowego oraz samorządów, w tym rozwiązania dla inteligentnych miast i budynków oraz systemy zarządzania kapitałem ludzkim. W ramach Asseco Academy oferujemy szkolenia z obszaru IT.

Siłą napędową naszej firmy są ludzie. Poszerzamy ich wiedzę i kompetencje, a przede wszystkim słuchamy ich potrzeb. To dzięki nim uzyskaliśmy certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki” i dołączyliśmy do grona najlepszych pracodawców.

Przewiń do profilu firmy