Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Frontend Developer

Pentacomp

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • HTML

  • JavaScript

  • CSS

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zadań programistycznych Front-End w technologii Angular,

  • wytwarzanie nowej aplikacji dla Klienta,

  • czynny udział w pracach zespołów projektowych,

  • praca w SCRUM.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 3 letnie doświadczenie w programowaniu,

  • masz wykształcenie wyższe (warunek konieczny),

  • posiadasz praktyczne doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem Angular 6 i wyżej,

  • znasz HTML 5, CSS 3, Javascript, Bootstrap, Node.js, PHP,

  • mile widziana znajomość Javy w wersji 7 lub wyższej,

  • znasz w przynajmniej podstawowym stopniu relacyjne bazy danych RDBMS,

  • umiesz korzystać z narzędzia GIT, Bitbucket oraz pracować w środowisku CI/CD,

  • posiadasz doświadczenie w pracy z narzędziami JIRA.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: B2B, Umowa Zlecenie,

  • kulturę otwartych drzwi,

  • opiekę medyczną,

  • karnet sportowy,

  • ubezpieczenie na życie,

  • imprezy integracyjne i akcje motywacyjne,

  • udział w szkoleniach i konferencjach,

  • dostęp do platformy językowej,

  • miejsce parkingowe.

Pentacomp

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy