Oferta pracy

Frontend Developer

"BROKERIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dlaczego warto zdobywać sukcesy właśnie z nami?

Jesteśmy na rynku już od ponad 15 lat. Naszym głównym celem jest wspieranie przedsiębiorców w prowadzeniu księgowości oraz zapewnienie im pełnego doradztwa biznesowego w rozwoju i funkcjonowaniu firmy. Łączymy zalety tradycyjnej księgowości z nowoczesną technologią.

Dwa słowa od zespołu, z którym przyjdzie Ci pracować:

Szukamy specjalistów do naszego zespołu. Prowadzimy własny projekt i potrzebujemy osób które będą go tworzyć razem z nami. Lubimy, to co robimy i często mamy przy tym spory ubaw. Działamy według profesjonalnych standardów zorientowani na satysfakcję ludzi korzystających z naszej pracy. Mamy bezpośredni wpływ na kształt systemu i dostęp do najnowszych technologii. Jeśli powyższe ma dla Ciebie znaczenie, aplikuj do nas.

Zakres obowiązków:

  • Wytwarzanie oprogramowania

Nasze oczekiwania:

  • JavaScript + VUE
  • HTML5 + CSS3 (SASS)
  • RESTful API
  • responsywność aplikacji webowych
  • KANBAN
  • GIT (Bitbucket)
  • język angielski - umiejętność czytania dokumentacji
  • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia
  • poziom: Mid

Mile widziane:

  • podstawowa umiejętność konfigurowania środowiska pracy (UNIX)
  • znajomość architektury mikroserwisów
  • testy frontendowe
  • Node.js
  • Websockets
  • PHP 7 + Laravel (Lumen)

Oferujemy:

  • kartę Multisport
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenia grupowe
  • pracę w zgranym zespole
  • komfortowe warunki pracy
  • samodzielność w realizacji zadań
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość uczenia się – korzystania z doświadczenia zespołu, jak również różnorodnych technologii

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV za pomocą przycisku aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy