Oferta pracy

Frontend Developer

Creatuity sp. z o.o.O firmie

9 00016 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości kod w projektach opartych o platformę Magento 2,

  • Wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą.

Nasze wymagania

  • HTML,

  • CSS,

  • JavaScript

  • doświadczenia w programowaniu Webowym

  • znajomości języka angielskiego w piśmie na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z platformą Magento 2

  • Certyfikat Magento Developer

  • Znajomością Knockout.js

  • Umiejętnością pracy z konsolą Linux

To oferujemy

  • Fun Fridays: raz w miesiącu w godzinach pracy spotykamy się i spędzamy miło czas wychodząc lub grając i integrując się jak tylko chcemy, teraz robimy to zdalnie lub z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności,

  • Creatuity Coins: co tydzień doceniamy się nawzajem dając sobie wirtualne pieniądze, które potem możemy przeznaczyć na różne inicjatywy,

  • Budżet benefitowy

  • 26 dni wolnego,

  • Pomagamy zdobyć Certyfikat Magento,

  • Używamy nowoczesnych narzędzi programistycznych: m.in. CI/CD, PHPStorm czy nasze dedykowane środowisko i narzędzia do pracy z Magento 2.

  • Dajemy możliwość 100% pracy zdalnej do zakończenia pandemii (gwarantowane 80% pracy zdalnej po pandemii)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Creatuity sp. z o.o.

Jesteśmy Creatuity i wdrażamy Magento dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się we wdrożeniach e-commerce na platformie Magento dla klientów z całego świata.

Jako jeden z najbardziej utytułowanych w 2018 roku partnerów Magento na świecie, stawiamy na wysoką jakość kodu oraz innowacyjne rozwiązania. Pomimo globalnego zasięgu, słyniemy z niepowtarzalnej atmosfery panującej w biurze, co czyni nas świetnym i zgranym zespołem zarówno w godzinach pracy jak i po nich.

Jak radzimy sobie z pandemią?

Zajmujemy się projektami e-commerce i Jeśli jakaś branża dobrze radzi sobie w obecnym kryzysie to jest to właśnie e-commerce.Wg raportu IBM - koronawirus przyspieszył zmianę preferencji klientów z zakupów w fizycznych sklepach do sklepów internetowych o dobre 5 lat jednocześnie zwiększając popyt na usługi firm związanych z wdrożeniami e-commerce.

Spotkał nas ogromny zaszczyt i zostaliśmy zaproszeni do współpracy bezpośrednio z Adobe nad rozwojem platformy Magento. Część naszych pracowników jest oddelegowanych do pracy w Magento co daje nam ogromną elastyczność oraz bezpieczeństwo w tych niepewnych czasach.

Nie wspominając o ciekawej pozycji w CV pracowników oraz firmowym portfolio :)

Poza tym:

• Podtrzymujemy relacje międzyludzkie przez regularne spotkania całego zespołu zbudowane wokół wdzięczności i doceniania się nawzajem

• Słuchamy ludzi, którzy z nami współpracują i reagujemy na ich potrzeby w tych niepewnych czasach

Przewiń do profilu firmy