Logo Pracuj.pl

Frontend Developer

Creatuity sp. z o.o.O firmie

9 000–16 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie wysokiej jakości kod w projektach opartych o platformę Magento 2,
  • Wspieranie innych członków zespołu swoją wiedzą.

Nasze wymagania

  • HTML,
  • CSS,
  • JavaScript
  • doświadczenia w programowaniu Webowym
  • znajomości języka angielskiego w piśmie na poziomie B2

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z platformą Magento 2
  • Certyfikat Magento Developer
  • Znajomością Knockout.js
  • Umiejętnością pracy z konsolą Linux

To oferujemy

  • Fun Fridays: raz w miesiącu w godzinach pracy spotykamy się i spędzamy miło czas wychodząc lub grając i integrując się jak tylko chcemy, teraz robimy to zdalnie lub z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności,
  • Creatuity Coins: co tydzień doceniamy się nawzajem dając sobie wirtualne pieniądze, które potem możemy przeznaczyć na różne inicjatywy,
  • Budżet benefitowy
  • 26 dni wolnego,
  • Pomagamy zdobyć Certyfikat Magento,
  • Używamy nowoczesnych narzędzi programistycznych: m.in. CI/CD, PHPStorm czy nasze dedykowane środowisko i narzędzia do pracy z Magento 2.
  • Dajemy możliwość 100% pracy zdalnej do zakończenia pandemii (gwarantowane 80% pracy zdalnej po pandemii)
  • Współpracę w firmie, dla której Pracownik i Klient są najważniejsi

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • napoje
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Creatuity sp. z o.o.

Jesteśmy Creatuity i wdrażamy Magento dla klientów w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy międzynarodową firmą specjalizującą się we wdrożeniach e-commerce na platformie Magento dla klientów z całego świata.

Jako jeden z najbardziej utytułowanych w 2018 roku partnerów Magento na świecie, stawiamy na wysoką jakość kodu oraz innowacyjne rozwiązania. Pomimo globalnego zasięgu, słyniemy z niepowtarzalnej atmosfery panującej w biurze, co czyni nas świetnym i zgranym zespołem zarówno w godzinach pracy jak i po nich.

Frontend Developer, Poznań