Logo Pracuj.pl

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Angular/React/Vue.js

Mile widziane

  • TypeScript

  • React Native

  • Ionic

  • Node.js

  • webpack

  • Sass/Less

  • Jasmine

  • Karma

  • Cypress

  • Jest

  • Design Systems

  • PWA

O projekcie

Możesz liczyć na wsparcie i współpracę! W gronie blisko 100 frontendowców - dzielimy się wiedzą, śledzimy trendy, wspólnie dochodzimy do rozwiązań.

Stawiasz na rozwój? Tworzymy Gildię Frontend - dzięki niej dbamy o rozwój ludzi oraz jakość projektów.

Chcesz pracować w najnowszych technologiach? Prowadzimy radar technologiczny, dzięki któremu nasze projekty są na bieżąco z nowinkami.

Myślisz o nauce nowego frameworka/technologii? W tym celu powstał PGS Upskill! Jak działa program? To proste. Przydzielamy Ci doświadczonego Mentora, od którego uczysz się nowych umiejętności.

Rocznie otrzymujesz 6200 PLN w ramach budżetu rozwojowego.

Zależy nam na budowaniu i wzmacnianiu społeczności frontendowej. Organizujemy i współorganizujemy Angular Wrocław, Angular Week/Day i inne wydarzenia.

Lubisz pracować w dużym zespole? Niektóre projekty składają się nawet z kilkunastu Frontend Developerów. Nie zamykamy się jednak na mniejszych klientów. Jesteśmy partnerem technologicznym dla kilku startupów.

Szybki proces rekrutacji – tylko 1 rozmowa techniczna.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie programów i aplikacji przy użycia języka JavaScript oraz TypeScript.
  • Wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu (debugowanie).
  • Testowanie wytworzonego kodu.
  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych.
  • Analiza wymagań projektowych.
  • Code review pracy innych programistów.
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych.
  • Programowanie w języku JavaScript jest dla Ciebie codziennością (a doświadczenie w Tyescripcie dodatkowym atutem).
  • Masz minimum rok doświadczenia z Angularem/Reactem/Vue.js.
  • Dobrze znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe.
  • Potrafisz samodzielnie tworzyć czytelny, testowalny kod zgodnie ze standardami.
  • Jesteś w stanie swobodnie komunikować się w języku angielskim (poziom B2).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Klienci z Europy Zachodniej i Północnej, od start-upów po dużych rynkowych graczy, rozmaite branże.
  • Każdy klient to różne potrzeby i nowe cele biznesowe do realizacji.
  • Praca z różnymi rodzajami rozwiązań IT (cyfrowe transformacje, rozwój organiczny, produkty dla klientów końcowych).
  • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie (cloud, big data, AI, blockchain, security, IoT).
  • Praca w oparciu o metodyki zwinne (scrum, lean, DAD) i zasady DevOps.
  • Ciągła wymiana wiedzy i doświadczeń (lightning talks, warsztaty).
  • Indywidualny program upskillu (ścieżka liderska i ekspercka) i opieka Team Leadera.
  • Realny wpływ na funkcjonowanie zespołu analitycznego i całej firmy (współtworzenie standardów i metod pracy, udział w wypracowywaniu oferty usługowej).
  • Otwarty na współpracę zespół, dostępni i pomocni szefowie.
  • Brak sztywnych norm i koleżeńska atmosfera.
  • Otwartość na wewnętrzne inicjatywy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Frontend Developer, Poznań