Oferta pracy

Frontend Developer

IC SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • Wołkowyska 19
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

IC SOLUTIONS sp. z o.o.

Wołkowyska 19

Poznań

W IC Solutions zajmujemy się obszarem digitalizacji danych – wychodząc od papieru skończywszy na dokumentach powstających bezpośrednio na ekranach. Naszym głównym produktem jest system IC Pen – początkowo proste rozwiązanie do wypełniania formularzy przy pomocy długopisów cyfrowych, obecnie platforma służąca do wytwarzania dokumentacji w wersji elektronicznej. Rozwiązanie wykorzystuje zarówno długopisy cyfrowe, jak i szereg ekranów ze stylusami biometrycznymi – klient samodzielnie wybiera narzędzie, a system IC Pen tworzy elektronicznie wersje dokumentów z podpisami biometrycznymi.

Od lat działamy w różnych branżach, dzięki zwinnemu zespołowi z sukcesami wdrażając nasze rozwiązanie w szpitalach, dużych spółkach energetycznych, firmach produkcyjnych, jak i instytucjach publicznych – wszędzie tam, gdzie chcemy poradzić sobie z tonami stale podpisywanego papieru.

Dowiedz się więcej: www.icsolutions.pl, www.icpen.pl

Obecnie poszukujemy entuzjastycznie nastawionego do wyzwań członka zespołu, który wzbogaci nasz zespół swoimi kompetencjami w roli:

Twoje zadania:

  • Tworzenie nowoczesnej platformy internetowej do zarządzania dokumentami oraz procesami
  • Współpraca z członkami zespołu backendowego (C#)
  • Bezpośrednia współpraca z Product Managerem i CTO
  • Optymalizacja aplikacji dla zapewnienia maksymalnej szybkości i skalowalności

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w technologii React potwierdzone portfolio
  • Pasja do tworzenia estetycznego i intuicyjnego UI
  • Doświadczenie z pracą z REST API
  • Znajomość tematyki bezpieczeństwa nowoczesnych aplikacji webowych
  • Otwartość na zmiany i pracę w szybkim, startupowym środowisku
  • Samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Niewymagane, ale dużym plusem będzie:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji związanych z formularzami, obsługą dokumentów i plików PDF
  • Podejście klientocentryczne
  • Doświadczenie w tworzeniu automatycznych testów aplikacji webowych
  • Praktyczna znajomość pointer events

Oferujemy Ci:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Realny wpływ na powstające produkty i pewność, że Twoja praca nie skończy w szufladzie
  • Minimum biurokracji
  • Wynagrodzenia adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy