Oferta pracy

Frontend Developer

"OMNIGATE" sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą zatrudniającą specjalistów w branży e-commerce poświęconej produktom cyfrowym. Aktualnie poszukujemy osób do pracy przy projekcie gamingowym Gamivo.com

Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z branżą gamingową to jest właśnie to miejsce!

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • rozwój platformy e-commerce,
  • dostarczanie rozwiązań według specyfikacji biznesowej,
  • utrzymywanie systemu oraz platformy,
  • współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów i wdrażaniu nowych funkcjonalności.

Dołącz do nas jeśli:

  • masz doświadczenie z frameworkiem Angular 6+, HTML, CSS i TypeScript,
  • znasz się na tworzeniu layoutów responsywnych (Bootstrap, Mobile, itp.),
  • posługujesz się REST API opartych o JSON,
  • potrafisz planować oraz tworzyć Angular Single Page Applications,
  • umiejętnie wykorzystujesz projekty graficzne przy tworzeniu aplikacji,
  • praca z dokumentacją w języku angielskim nie sprawia Ci problemu,
  • przejawiasz inicjatywę, zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu.

Dodatkowym atutem będzie wiedza w zakresie:

  • web komponentach, ES6 oraz TypeScript,
  • preprocessorach CSS (LESS, SASS).

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole,
  • biuro w centrum miasta, w którym panuje luźna atmosfera i brak oficjalnego dress code’u,
  • mega zniżkę na zakup gier komputerowych,
  • free food day, no limited coffee,
  • imprezy integracyjne,
  • dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji,
  • współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata,
  • elastyczne godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • kartę multisport,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy