Oferta pracy

Frontend Developer

IDCOM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

5 000‐9 600 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Garbary 51, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IDCOM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.

Garbary 51

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Git

  • Docker

  • Linux

O projekcie

Szukamy osoby, która ma już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe i jest gotowa objąć samodzielne stanowisko. Osoby, która poszukuje dla siebie możliwości rozwoju. Pasjonata, który będzie stanowił mocny filar naszego zespołu w swojej dziedzinie.

Twój zakres obowiązków

  • Kodowanie GUI na podstawie projektów graficznych

  • Projektowanie nowych komponentów

  • Testowanie oprogramowania

  • Uczestniczenie w decyzjach dotyczących rozwoju technologii

  • Tworzenie oprogramowania we współpracy z innymi programistami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 1 rok na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość HTML5/CSS/Sass/Less/JavaScript

  • Doświadczenie w stosowaniu Twig/Gulp/Npm

  • Umiejętność pisania czystego kodu

  • Wysokie poczucie estetyki i przywiązywania wagi do detali (Pixel Perfect)

  • Praktyczna wiedza na temat RWD

  • Inicjatywa i samodzielność

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Pozytywna energia i nastawienia do pracy

  • Zaangażowanie w powierzone zadania

  • Bardzo dobra organizacja pracy/uporządkowanie

  • Dyspozycyjność w godzinach 8:00-16:00 / 09:00-17:00

  • Znajomość systemu Git

  • Znajomość standardu WCAG

  • Znajomość zagadnień z zakresu UX/UI

  • Znajomość środowiska Linux

  • Znajomość oprogramowania Docker

Tak pracujemy nad projektem

  • DDD

    To oferujemy

    • Ekscytującą i rozwijającą pracę w innowacyjnej firmie

    • Realne szanse rozwoju swoich kompetencji

    • Szkolenia wewnętrzne, wsparcie mentorów

    • Dostęp do biblioteczki, kursów online

    • Premie od realizowanych projektów

    IDcom to mała agencja oprogramowania wyspecjalizowana w dostarczaniu rewelacyjnych produktów i usług cyfrowych dla jednostek samorządu terytorialnego. Tworzymy rozwiązania zaskakujące naszych klientów. Nasze kompetencje to design, autorska technologia, standard dostępności WCAG oraz cyfrowa transformacja jednostek publicznych. Istniejemy od 2007r. i przez ten czas z naszych usług skorzystało ponad 1500 klientów.

    Przewiń do profilu firmy

    Forma pracy: Stacjonarna w siedzibie firmy

    Start: Od zaraz

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy