Frontend Developer

Sygnity S.A.

  • Baraniaka 6, Nowe Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Baraniaka 6

Nowe Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • React Native

  • React.js

Mile widziane

  • Java

  • Spring Boot

  • Oracle

  • PostgreSQL

O projekcie

Zespół z Sektora Bankowo-Finansowego, do którego możesz dołączyć tworzy dedykowane rozwiązania dla banków i innych instytucji finansowych. Realizowany przez Sygnity projekt dotyczy utrzymania i rozwoju systemów klasy AML.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie oprogramowania dla systemu klasy AML

  • proponowanie nowych funkcjonalności

  • czuwanie nad poprawnością funkcjonalności systemu

  • obsługiwanie zgłoszeń serwisowych

  • udział w spotkaniach technicznych z klientem

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • potrafisz programować w Angular i/lub React

  • wiesz czym są relacyjne bazy danych (Oracle, Postgress)

  • cenisz sobie pracę zespołową

  • cechuje cię komunikatywność i nastawienie na klienta

  • znasz technologie Java (min. Java 8) i framework Spring

  • posiadasz doświadczenie w pracy z Jira

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

Podział czasu pracy
50%

Rozwój oprogramowania

50%

Utrzymanie oprogramowania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym

  • opiekę medyczną w LuxMed

  • ubezpieczenie grupowe

  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • szkolenia i certyfikacje

  • dostęp do językowej platformy e-learningowej

  • 50% KUP

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

3

Jesteśmy firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Od 27 lat jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zatrudniamy około 900 wysokiej klasy specjalistów. W większości są to osoby techniczne, tzn. architekci, programiści, testerzy, analitycy i konsultanci biznesowi.

Realizujemy kompleksowo ponad 400 bieżących projektów. Są to projekty realizowane kompleksowo od pomysłu aż do wdrożenia. Nie stosujemy pudełkowych, gotowych rozwiązań. Projekty realizowane są w trzech głównych obszarach, tj. sektorach Utilities, Public oraz Bankowo-Finansowym.

Przewiń do profilu firmy