Logo Pracuj.pl

Sygnity S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Sygnity S.A.

Baraniaka 6

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • React Native

  • React.js

Mile widziane

  • Java

  • Spring Boot

  • Oracle

  • PostgreSQL

O projekcie

Zespół z Sektora Bankowo-Finansowego, do którego możesz dołączyć tworzy dedykowane rozwiązania dla banków i innych instytucji finansowych. Realizowany przez Sygnity projekt dotyczy utrzymania i rozwoju systemów klasy AML.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie oprogramowania dla systemu klasy AML
  • proponowanie nowych funkcjonalności
  • czuwanie nad poprawnością funkcjonalności systemu
  • obsługiwanie zgłoszeń serwisowych
  • udział w spotkaniach technicznych z klientem

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • potrafisz programować w Angular i/lub React
  • wiesz czym są relacyjne bazy danych (Oracle, Postgress)
  • cenisz sobie pracę zespołową
  • cechuje cię komunikatywność i nastawienie na klienta

  • znasz technologie Java (min. Java 8) i framework Spring
  • posiadasz doświadczenie w pracy z Jira
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)

Podział czasu pracy

50%

Rozwój oprogramowania

50%

Utrzymanie oprogramowania

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

To oferujemy

  • możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym, hybrydowym lub zdalnym
  • opiekę medyczną w LuxMed
  • ubezpieczenie grupowe
  • program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • szkolenia i certyfikacje
  • dostęp do językowej platformy e-learningowej
  • 50% KUP

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

3

Jesteśmy firmą z branży IT działającą na polskim rynku od ponad 30 lat. Od 27 lat jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Zatrudniamy około 900 wysokiej klasy specjalistów. W większości są to osoby techniczne, tzn. architekci, programiści, testerzy, analitycy i konsultanci biznesowi.

Realizujemy kompleksowo ponad 400 bieżących projektów. Są to projekty realizowane kompleksowo od pomysłu aż do wdrożenia. Nie stosujemy pudełkowych, gotowych rozwiązań. Projekty realizowane są w trzech głównych obszarach, tj. sektorach Utilities, Public oraz Bankowo-Finansowym.

Frontend Developer, Baraniaka 6, Nowe Miasto, Poznań