Oferta pracy

8 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

28 Lipca 1943 17 a

Zwierzyniec

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

  • CSS

  • SCSS

Mile widziane

  • TypeScript

  • webpack

  • Redux

  • React Native

System operacyjny

O projekcie

Tworzymy oprogramowanie dla firm z branży farmacji i biotechnologii. Od opracowania nowego leku do dostarczenia dokładnych wyników testów, nasze rozwiązania przekształcają laboratoria w każdej branży i na każdym etapie.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych rozwiązań technologicznych zgodnie z praktykami SOLID

  • Rozwój interfejsu użytkownika przy wykorzystaniu biblioteki React

  • Poprawa wydajności istniejących już rozwiązań

Nasze wymagania

  • Umiejętność pisania czystego, testowalnego i łatwego w utrzymaniu kodu

  • 3+ lata doświadczenia zawodowego na stanowisku programisty frontend

  • 2+ lata doświadczenia komercyjnego przy wykorzystywaniu biblioteki React

  • Umiejętność jasnego komunikowania się i omawiania pomysłów oraz koncepcji

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w bibliotekach takich jak Material UI, preferowanie Prime React

  • Znajomość języka python

  • Znajomość framework'u React Native

  • Wykształcenie kierunkowe (lub w trakcie studiów technicznych – informatyka, automatyka i pokrewne)

Podział czasu pracy
70%

Tworzenie nowych funkcjonalności

15%

Pisanie testów jednostkowych

15%

Utrzymanie istniejących rozwiązań

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • lider techniczny
  • devOps
  • tester manualny
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • deployment na poziomie zespołu

  • narzędzia do trackowania zadań

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa ze specjalistą technicznym

2

Rozmowa z menadżerem projektu

Granteam jest polską firmą informatyczną specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań oprogramowania dla firm. Granteam to przede wszystkim ludzie, którzy decydują o rozwoju i sukcesach w naszej firmie. To doskonale wykształceni ludzie, absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych, którzy z pasją poszukują nowych wyzwań oraz wykorzystują swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie, aby dostarczyć klientom najbardziej fachowe rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy