Oferta pracy

Frontend Developer - React

Whoohoo

  • Remote

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • Umowa o dzieło
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym klientem jest globalna agencja cyfrowa z siedzibą w Amsterdamie i biurami w Europie i Stanach Zjednoczonych. Łączą kreatywność i technologię, aby dostarczać produkty i ulepszać biznes wiodących światowych marek.

Zakres obowiązków

Jako programista wiesz, że często istnieje kilka rozwiązań jednego problemu. Szukamy rozwiązania, które jest najlepsze dla klienta, ale także takiego, które najłatwiej wytłumaczysz w swoim zespole. Swoją wiedzę wykorzystasz do analizowania i wdrażania nowych rozwiązań. Oprócz pracy nad własnymi zadaniami i projektami, będziesz współpracować z innymi programistami i projektantami w zintegrowanych i zdalnych zespołach, spotykając się
z różnymi problemami i rozwiązując je poprzez sprinty i codzienne stand-upy.

Szukamy kogoś, kto jest chętny do wnoszenia wkładu, ale także do nauki, kogoś,
kto inspiruje, ma pozytywne nastawienie i otwarte podejście, jest z natury
futurystą i uwielbia wydobyć to, co najlepsze ze wszystkiego i wszystkich.

Wymagania

  • 2-5 lat doświadczenia programistycznego w pracy z frontendowym
    frameworkiem takim jak React, Vue.js czy Angular
  • Znajomość TypeScripte, React Native to bonus
  • Dobrze rozumiesz bazy danych, zarówno SQL, jak i NoSQL
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do ciągłej integracji/wdrożeń oraz z większymi dostawcami chmury, takimi jak AWS, Google Cloud, Azure
  • Jesteś graczem zespołowym, z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi i solidną znajomością języka angielskiego
  • Myślisz szybko, jesteś zorientowany na klienta i jesteś gotowy wyrazić swoją opinię i wyjaśnić swoje rozwiązanie

Ogłoszenie archiwalne