Oferta pracy

Frontend Developer (React)

Nexio Management Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • React.js

Mile widziane

  • Redux

  • Linux

  • Docker

  • Kubernetes

  • Node JS

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz tworzenie rozwiązań w oparciu o technologie JavaScript oraz bibliotekę React

  • Rozwój nowej aplikacji wdrożonej w chmurze (Kubernetes)

  • Wdrażanie działań mających na celu podniesienie jakości rozwiązań oraz procesów

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Dbanie o wysoką jakość kodu

  • Praca w metodyce Scrum

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia jako programista JavaScript

  • Doświadczenie w pracy z React, TypeScript

  • Umiejętność pisania testów

  • Min. dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w pracy z Docker/Kubernetes

  • Praktyczna znajomość Linux, Maven, Apache, Nginx

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum
  • kanban

To oferujemy

  • Szeroki wachlarz ciekawych i pełnych wyzwań projektów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • W zależności od projektu praca 100% zdalna lub w modelu hybrydowym

  • Pakiet benefitów: Medicover, FitProfit

  • Finansowanie certyfikatów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Nexio Management to polska firma technologiczna z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie w naszych centrach kompetencyjnych zatrudniamy ponad 400 konsultantów, którzy świadczą usługi IT dla Klientów na całym świecie. Siedziba Nexio Management mieści się w Warszawie, a nasze biura zlokalizowane są we Wrocławiu, Rumunii oraz Wielkiej Brytanii. Posiadamy również własne R&D Center, które jest miejscem powstawania innowacyjnych projektów m.in.: w obszarach Big Data, Cloud, CRM, Biling, czy AI. W ramach naszego portfolio tworzymy szyte na miarę rozwiązania, utrzymujemy i rozwijamy nawet najbardziej wymagające systemy IT. Dostarczamy własne produkty oraz wspieramy zespoły naszych klientów w modelach scale up the team. Naszymi klientami są firmy z całego świata, szukające wsparcia najwyższej klasy ekspertów.

Przewiń do profilu firmy