Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer - React

SASU STARCIERO firmie

100160 netto (+ VAT) / godz.
  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój innowacyjnych interfejsów użytkownika (mobile/desktop)d do aplikacji

  • webowych ERP, CRM, na podstawie dostarczonych projektów graficznych

  • Przekładanie prototypów UI na wymagania techniczne i kod wysokiej jakość

  • Integracja z zewnętrznymi API

  • Aktywny udział w spotkaniach SCRUM

  • Prototypowanie innowacyjnych produktów typu SaaS

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu (Produkt, UX, Data Science)

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym

  • Wiesz, że też odpowiadasz za UX i performance

  • Znasz, bardzo dobrze HTML5 i CSS3

  • Znasz, bardzo dobrze JavaScript, React.js, Next.js

  • Masz podstawową znajomość Node.js

  • Oraz, Doświadczenia w projektowaniu serwisów responsywnych (RWD)

  • Oglądanie filmów po angielsku, nie stawia Ci problemu

To oferujemy

  • Umowę B2B

  • Premie za wykonanie projektu we wcześniej określonym terminie (+20%)

  • Ciekawe, duże projekty internetowe dla zagranicznych klientów (US) Nastawienie na rozwój i ciekawe projekty R&D

  • Start od zaraz.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

Starcier, jest Francusko-Amerykanską firma zajmująca się designem i budową aplikacji/produktów digital.

Tworzymy male, samodzielne zespoły produktowe, które współpracują z klientami i tworzą lub rozwijają ich rozwiązania (ERP, CRM, Custom Applications).

Kładziemy duży nakład na R&D i eksploracje produktów w sferze IoT i AR.

Pracujemy wyłącznie ZDALNIE, ale widujemy się w Paryżu, raz do roku.