Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Frontend Developer - ReactJS/AngularJS

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Poszukujemy też programistów do projektów wewnętrznych. Kandydatom doradzamy w zakresie doboru stanowiska pracy, rozwoju umiejętności oraz kształtowania ścieżki kariery.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264
    Frontend Developer (ReactJS/AngularJS)
    Miejsce pracy: Wrocław | FRO/POL/AB

      Opis stanowiska:

    Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Frontend Developerów specjalizujących się w ReactJS lub AngularJS. Nasz Klient oferuje różnorodne projekty w których wykorzystywane są różne technologie i frameworki. Dołącz do zgranego zespołu i pracuj przy różnorodnych, rozwojowych projektach przy użyciu najnowszych technologii, gdzie będziesz miał pełne wsparcie zespołu oraz normalnego szefa. Będziesz pracować przy projektach obejmujących w głównej mierze rozwój nowych funkcjonalności oraz utrzymanie istniejących rozwiązań.

      Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość JavaScript (ES6), HTML5,CSS3
    • znajomość ReactJS lub AngularJS
    • znajomość Gulp, Webpack, Twitter Bootstrap
    • doświadczenie z RESTful i API, GIT, SASS/LESS
    • dobra znajomość Unit testing
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Docenimy Twoją znajomość:
    • VanillaJS
    • FP, OOP, Promises,DevTools

      Oferujemy:

    • Długofalową, bezpośrednią współpracę (nie outsorcing);
    • Widełki płacowe zależne od doświadczenia: określone pułapy odpowiadające doświadczeniu kandydata – negocjowane indywidualnie;
    • Komfortowe warunki pracy;
    • Elastyczne godziny pracy z wykorzystaniem „core hours”;
    • Imprezy integracyjne;
    • Możliwość dofinansowania edukacji;
    • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

    "Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

    Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:
    - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
    - Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji
    - Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
    - Podanie danych osobowych jest dobrowolne

    Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs

    bottom