Frontend Developer

FlightScope Sp. z o.o.O firmie

9 000‐11 000 zł / mies. (zal. od umowy)
Rekrutacja zdalna

FlightScope Sp. z o.o.

Wiśniowa 1

Żernica (pow. gliwicki)

FlightScope, obecny na rynku globalnym od ponad 30 lat, jest dostawcą komplementarnych usług IT dla turniejów tenisowych. Dzięki zbiorowej pracy programistów i inżynierów elektroników jesteśmy w stanie zapewnić naszym partnerom usługi najwyższej jakości. Projektujemy cały nasz sprzęt, jak również oprogramowanie, które jest wykorzystywane na największych turniejach, takich jak Wimbledon czy Indian Wells.

Dołącz do naszego zespołu jako Frontend Developer!

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie oraz bardzo dobrze znasz Java Script
  • znasz dobrze Angular, React, TypeScript, RxJS
  • posiadasz doświadczenie z Git, Webpack, Yarn, Node
  • znasz HTML5, CSS3 oraz preprocesory CSS
  • znasz angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • posiadasz analityczny umysł
  • potrafisz efektywnie zarządzać swoim czasem oraz pracować samodzielnie

Twoje zadania to:

  • współtworzenie systemu opartego na silniku JavaScript do zarządzania i tworzenia szablonów graficznych. Umożliwi to naszemu zespołowi budowanie projektów, które wyświetlane są na ekranach LED podczas turniejów tenisowych

Korzyści dla Ciebie:

  • możliwość rozwijania systemów, które służą do zarządzania największymi i najbardziej prestiżowymi turniejami tenisowymi na świecie
  • możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia
  • stała współpraca w oparciu o B2B lub UoP
  • praca w międzynarodowym środowisku, ale bez korporacyjnego klimatu
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • bogaty pakiet premiowy i motywacyjny
  • dostęp do firmowego kortu tenisowego na otwartym powietrzu
  • lokalizację firmy przy prywatnym przedszkolu oraz farmie z ekologiczną żywnością
Dołącz do nas!

Czekamy na Twoją aplikację do 10 kwietnia 2020 r.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie poniższego zapisu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy