Prosimy o załączanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).” Opcjonalnie: „Wyrażam także zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę PGS Software S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PGS Software S.A.

Frontend Developer

PGS Software S.A.O firmie

Generała Stanisława Maczka 6

Rzeszów

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • Angular/React/Vue.js

Mile widziane

  • TypeScript

  • React Native

  • Ionic

  • Node.js

  • webpack

  • Sass/Less

  • Jasmine

  • Karma

  • Cypress

  • Jest

  • Design Systems

  • PWA

O projekcie

Możesz liczyć na wsparcie i współpracę! W gronie blisko 100 frontendowców - dzielimy się wiedzą, śledzimy trendy, wspólnie dochodzimy do rozwiązań.

Stawiasz na rozwój? Tworzymy Gildię Frontend - dzięki niej dbamy o rozwój ludzi oraz jakość projektów.

Chcesz pracować w najnowszych technologiach? Prowadzimy radar technologiczny, dzięki któremu nasze projekty są na bieżąco z nowinkami.

Myślisz o nauce nowego frameworka/technologii? W tym celu powstał PGS Upskill! Jak działa program? To proste. Przydzielamy Ci doświadczonego Mentora, od którego uczysz się nowych umiejętności.

Rocznie otrzymujesz 6200 PLN w ramach budżetu rozwojowego.

Zależy nam na budowaniu i wzmacnianiu społeczności frontendowej.  Organizujemy i współorganizujemy Angular Wrocław, Angular Week/Day i inne wydarzenia.

Lubisz pracować w dużym zespole? Niektóre projekty składają się nawet z kilkunastu Frontend Developerów. Nie zamykamy się jednak na mniejszych klientów. Jesteśmy partnerem technologicznym dla kilku startupów.

Szybki proces rekrutacji – tylko 1 rozmowa techniczna.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie programów i aplikacji przy użycia języka JavaScript oraz TypeScript.

  • Wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu (debugowanie).

  • Testowanie wytworzonego kodu.

  • Uczestniczenie w spotkaniach projektowych.

  • Analiza wymagań projektowych.

  • Code review pracy innych programistów.

  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu frontendowych rozwiązań webowych.

  • Programowanie w języku JavaScript jest dla Ciebie codziennością (a doświadczenie w Tyescripcie dodatkowym atutem).

  • Masz minimum rok doświadczenia z Angularem/Reactem/Vue.js.

  • Dobrze znasz architekturę aplikacji webowych oraz popularne wzorce projektowe.

  • Potrafisz samodzielnie tworzyć czytelny, testowalny kod zgodnie ze standardami.

  • Jesteś w stanie swobodnie komunikować się w języku angielskim (poziom B2).

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Tak się u nas pracuje